1

Téma: Další rok lezkyně

Tak už se to nekompromisně blíží a lezkyně oslaví své druhé narozeniny!

K této příležitosti jsem přemýšlel nad vhodným dárkem a napadlo mě prodloužit její existenci na další rok smile
Tak kdo se tohoto daru ujme letos? big_smile Máme tu 192,- na prodloužení domény a 241,- za hosting.

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

2

Re: Další rok lezkyně

Ahoj, nejde ten hosting ořezat na nulu, jako jsme už spolu řešili?
Nevím zda placený Lezkyne vůbec potřebuje. Ročně to je jedna cesta do Jury smile

Pokud kde o zaplacení, chtěl jsem otevřít na společném setkání.
Tzn. buďto to dáme na místě dohromady, nebo se toho ujmu.

3

Štěpáne klidně tenhle příspěvek hned smaž, ale na nulu to nejde kvůli tvým požadavkům big_smile

Platíme za extra objem dat, který zabírá databáze průvodců a náš super systém pro upload fotek (jak jsi chtěl, abysme je neměli někde po rajčatech...) Už tu máme nahráno 1350 fotek (jestli to někdo používá i pro soukromé účely?) a to něco zabírá. Tolik místa ti nikdo zadarmo nedá - leda mít vlastní server smile

První jsem platil já, druhej rok myslim Vojta nebo Matěj...

4

Ahoj,

myslím, že nebude problém, když se na to všichni účastníci zakončení sezóny složíme smile

5

Taky mi přijde nejlepší to rozdělit mezi více lidí - dobrovolníků. Myslím, že můžu mluvit i za Hráška když řeknu, že se přidáme a přispějeme taky. Pokud to budete probírat na tom setkání, tak pak akorát stačí, když nám dáte vědět kolik a komu. Souhlasíte nebo jsou nějaké názory proti? smile

6

Za mě ok,

je ale na zvážení, zda vůbec tolik prostoru potřebujeme, resp. zda jej vůbec využíváme...
Pokud Vašku usoudíš, že se Ti nikdo kvůli stažení průvodců neozval, pak nemá smysl platit za místo.

Pokud jde o fotky z akcí a fotoprůvodce Jury, neměl by to snad být problém, že ?
Dej případně vědět, je to i o názorech ostatních...

Š.

7

Tak jsem právě zaplatil 241,- za doménu a 232,- za další rok hostingu... Chcete se toho ujmout nebo založíme sbírku? Já si myslim, že jelikož to neni tolik, tak by to každej rok mohl platit někdo, ale je mi to vlastně úplně šumák, jak se domluvíte! big_smile Hlavně že to už je zaplacený...

8

Tož letos bude lezkyně na nás smile kam chceš poslat peníze?

9

Posílám PM s číslem účtu smile A nezbývá než vám jménem celé lezkyně poděkovat wink