26

Re: Nové chyty/struktury na stěnu

Pekne chyty, ale pokud dobre koukam, tak nemaji na sklade skoro zadne barvy a pisou dodani 2-4 tydny. Neni to problem?

27 Naposledy upravil: Hosa (27.11.2014 12:22:20)

Prochy napsal:
Vašek napsal:

Tak co jsem vám chtěl ukázat v tom košíku a co bych klidně finálně objednal:

http://lezkyne.cz/upload/files/1469.png

Celková cena je tam 7.932,- + ještě asi nějakej příplatek za barvy...

Myšlenka je taková, že na jednu cestu by bylo 20 chtyů Nature a na druhou 10 chytů Magma, 5 stupů Magma, dva hadi a struktura. Po tolika věcech se přeci nahoru musíme vydrápat, ne? big_smile

Ztoho postavime 4 cesty a jeste me zbydou chyty domu na kampus

Ještě bych se mohlo zvážit jestli ten set nature 8 nebo nature 6?Nebo jestli oba ať je kombinace?
http://www.aix.cz/portfolio-posts/nature-6/?lang=cs

28

posílám smajlíka palec nahoru.. nevím jak se píše big_smile

29

Vašek napsal:

Tak co jsem vám chtěl ukázat v tom košíku a co bych klidně finálně objednal:

http://lezkyne.cz/upload/files/1469.png

Celková cena je tam 7.932,- + ještě asi nějakej příplatek za barvy...

Myšlenka je taková, že na jednu cestu by bylo 20 chtyů Nature a na druhou 10 chytů Magma, 5 stupů Magma, dva hadi a struktura. Po tolika věcech se přeci nahoru musíme vydrápat, ne? big_smile

Předem Vaškovi díky za přijetí na lezkyni. wink Mám se prý vyjádřit k těm chytům taky a páč jsem nový, tak vám do toho moc kecat nebudu big_smile Určo jste v tom více zběhlí wink každopádně mě se zamlouvají ty natural, líbí se mi ta napodobenina skály. Ten výběr co dával Vašek se mi líbí. wink

30

Teď jsem si všimnul že už tam je, tímto se ti Vašíku omlouvam smile Mně se ten výběr líbí, jsem pro objednání.

Plus jsem vnuknul nápad Valachovi na kampus, lépe řečeno na to kam ho dát a jak to udělat aby tam mohl být

31

Máme objednat věci za 10tis, tzn. přihoďte tam pár sad, ať vím co a jak, případně něco umažu. Termín max. neděle...
Díky

32

S. napsal:

Máme objednat věci za 10tis, tzn. přihoďte tam pár sad, ať vím co a jak, případně něco umažu. Termín max. neděle...
Díky

Počítej s přirážkou za dvoubarevné chyty

33

Tak jeslti to neni dost, co tam přihodit ještě jednu sranda strukturu? Něco v tomto stylu... Možná bysme jí mohli plácnout na začátek nějaký cesty, ale hlavně bych jí nechal někde dole, že bysme jí využívali k bouldrovejm cestám smile

Podle mě už to na další cestu stačit nebude. A jestli jo, tak to budou jen nějaký obyčejný chyty, kterejch tam máme spoustu smile

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

34

Vašek napsal:

Tak jeslti to neni dost, co tam přihodit ještě jednu sranda strukturu? Něco v tomto stylu... Možná bysme jí mohli plácnout na začátek nějaký cesty, ale hlavně bych jí nechal někde dole, že bysme jí využívali k bouldrovejm cestám smile

Podle mě už to na další cestu stačit nebude. A jestli jo, tak to budou jen nějaký obyčejný chyty, kterejch tam máme spoustu smile

To by šlo smile

35

Tak po konzultaci se Štěpánem jsem musel ještě všechno překopat a udělal jsem úplně novou objednávku na úplně jinym webu big_smile

Důvod je jednoduchý. Štěpán má kontakty s Makakem nebo s AIXem a v zájmu časové úspory jsme si museli vybrat jen jednoho z nich. U AIXu jsem nebyl schopný vybrat tak pěkně, jako u Makaku a navíc je o dost dražší.

Bohužel ale už nezbývá moc prostoru na hromadnou diskuzi, tak jen tiše doufam, že se nebudete moc zlobit a každej si tam najde něco pěkného pro sebe wink

Je to "promyšlený" tak, aby to vyšlo na 4 dlouhý cesty (20+ chytů na cestu) a ještě k tomu možná vejde ta struktura tam... Těším se těším!! smile

http://lezkyne.cz/upload/files/1470.png
http://lezkyne.cz/upload/files/1471.png

36

Vašku super!!!

37 Naposledy upravil: Hosa (30.11.2014 23:38:00)

Hosa napsal:

Vašku super!!!

Akorát víš že tam máš všechny chyty ČERVENÝ

jestli to ještě nemáš objednaný, tak doporučuju zvolit nějaký ty reflexní barvy, jsou pěkně výrazný a myslim že třeba tu zelenou reflexní rozeznáš a tu růžovou taky, ty chyty v týhle barvě jsem viděl a jsou barevně jiný než na uni stěně

38

Zapomněl jsem zmínit, že všechny chyty budou dvoubarevný smile Pokud se zadaří, tak modro-bílý...

39

Tak chyty jsou objednány a přijdou někdy v lednu smile Už teď se můžeme začít hádat, kdo bude stavět co wink big_smile A kam...

40

Jupí ! Chci stavět !

Vašek napsal:

Tak chyty jsou objednány a přijdou někdy v lednu smile Už teď se můžeme začít hádat, kdo bude stavět co wink big_smile A kam...

41

Drazi,

primlouval bych se za osvedcene duo Mira+Verka.  Jejich cesty jsou narozdil od nas vsech ostatnich jistou zarukou kvality. Mimochodem neznate se nekdo ze skoly s Tomasem Binterem?  By bylo hezke ho premluvit at nam tam neco nasroubuje, ne?

Anything less than immortality is a complete waste of time

42

Jsem stejnýho názoru jako Hrashka.

43

Tím chceš říct, že se Ti moje cesty nelíbí ?:)
Nebo že Ti přijde 6 chytů na 8m stěnu hodně ???

44

S. napsal:

S. prijde mi  to hodne, ve tvych cestach vetsinou kazdej druhej chyt vynechavam big_smile  Nicmene jsem nemel na mysli nikoho konkretniho, napr. mne osobne nesedi spis cesty od jinych stavecu.

Jen si proste myslim, ze cesty od M+V jsou hezky a nikdy neslysis nikoho si na ne stezovat.

Anything less than immortality is a complete waste of time

45

Hrashka napsal:
S. napsal:

S. prijde mi  to hodne, ve tvych cestach vetsinou kazdej druhej chyt vynechavam big_smile  Nicmene jsem nemel na mysli nikoho konkretniho, napr. mne osobne nesedi spis cesty od jinych stavecu.

Jen si proste myslim, ze cesty od M+V jsou hezky a nikdy neslysis nikoho si na ne stezovat.

Tolik chvály si snad ani nezasloužíme smile Možná to bude i tím, že tam těch cest máme tak málo big_smile Ale určitě si aspoň jednu rádi postavíme, nějakou lehčí v některym profilu, kde skoro není co lézt (a že takových tam máme spoustu:) )

46 Naposledy upravil: vojta (2.12.2014 12:12:25)

ja bych se primlouval za alespon jednu nebo 2 tezke cesty 8- az 9- (a omlouvam se, ale Verka tezkou nepostavi) a Stepan s Vaskem ji udela lezitelnou jen pro sebe. sad

Jinak souhlasim s Hraskem V+M stavi pekne cesty, ale moc lehke.

47

To musíš zesílit, aby byly lezitelný i pro tebe (koukni na Ramóna... wink)

48

Chyty hotové. Budou doručeny za cenu poštovného na Usk, na konci tohoto týdne.
Jirkovi zitra zavolám.

S.

49

S. napsal:

Chyty hotové. Budou doručeny za cenu poštovného na Usk, na konci tohoto týdne.
Jirkovi zitra zavolám.

S.

Super smile

50

Ahoj, má někdo nějaké info, jestli jsou chyty už u Valacha?