1

Téma: Mallorca, Canary, Malta, Sardinie 2015 ?

Update:

V případě Mallorky 2015 hlasujte zde:
http://doodle.com/c35vfw5exq2schnp

Mallorca 66 EUR 19-30.10 - 12 dnů (9 pracovních)
Mallorca 78 EUR 22.10 - 3.11 - 13 dnů (9 pracovních)

Ubytování cca 100 CZK/noc, v případě Mallorky jako naposledy - na kruháči smile

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ahoj všem,

zakládám oficiální vlákno pro plánování letošní dovolené do neznámých krajů.
Přestože není destinace ani termín zatím zřejmý, budu se snažit zorganizovat low-cost dovolenou do zatím neznámé destinace, v omezeném počtu a přibližném termínu - 2.polovina září až konec října, s přihlédnutím na 2 svátky pro pracující - 28.9 i 10

Pokud máte předběžný zájem - nezávazně, napište prosím níže. Pouze níže uvedené oslovím e-mailem, jakmile budu mít v ruce nějakou nabídku na letenky i destinaci.

Pro ty, co potřebují přesný termín, z důvodů např. čerpání/nahlášení dovolené v dostatečném předstihu, prosím o uvedení již daného nebo preferovaného termínu níže.

Aby to nebylo tak jednoduché, preferuji kvalitu nad kvantitou smile
Z tohoto důvodu doporučuji abyste se již dopředu domluvili předběžné na možné složení apartmánů, které budou pro 6 nebo 4 osoby. Romantika pro 2 osoby dostupná za vyšší ceny.
Totožné platí +/-  pro dopravu na letiště i zapůjčení vozu na místě.
(Vše po vzoru Matěj+Verča, Vašek+Ségra v loňském roce)

Moři zdar smile

http://s8.postimage.org/tt9tgf8ol/DSCF0255.jpg

2

Re: Mallorca, Canary, Malta, Sardinie 2015 ?

Samozrejme bych zajem mela ale vidim, ze letos bude velke síto, preferuji zacatek rijna...

3

S námi se dá počítat.....složíme apartmán pro 6 v 8 lidech ať nám vycházejí 2 auta.... (já, Petr Lukeš, Terka Havránková, Luděk Konvičný a ještě si myslím že 4)

Co se týče destinace, budeme samí lezci, takže pokud se tam bude dát lézt a bude tam moře - bude to naprosto skvělé wink.

Kubajz

4

Ahojky kamaradi. Ja jsem urcite pro a termin prelom zari rijen. Myslim ze se touhle dobou uz prizpusobim a moc se tesim. Pocet zatim jeste necim...dekuji ;-)

5

První zajímavé nabídky:
Sardínie na 8 dní za 45-60 EUR smile, ubytování 60 EUR/os/týden, říjen
Malta, Kréta na 8 dní za 71 EUR smile, ubytování 55 EUR/os/týden, říjen
Kos, na 14 dnů, 79 EUR smile, ubytování dle domluvy, září

6

Za info budu rád. Fotky z Mallorky byly super, byť je skoro nikdo (odemě) neviděl :-D

7

karel.funda napsal:

Za info budu rád. Fotky z Mallorky byly super, byť je skoro nikdo (odemě) neviděl :-D

Když mi pošleš s dalším Karlem link, rád některé super fotky nasdílím smile

8

Ahoj všem..Pokud by bylo možné,rád by jsem se opět k vám na výletování přidal, termín přelom září - října ideální..mára

9

když se tady píše o fotkách, tak moje i s krátkým reportem najdete tady http://hostudenka.cz/clanky/tripy/92-mallorka2014

10

Pěkný článek, škoda že ses nepochlubil dříve smile

11 Naposledy upravil: jakub-marek (16.6.2015 14:18:27)

je tam chvíli...stránky jsou v provozu asi měsíc a ještě se ladí wink ... příště to příjde dříve

a omlouvám se za oftopic...k novému tématu se to už moc nehodí

12

Jsem pro Maltu ;-)

13

Pozor pozor, první letenky jsou za rohem:
Sicílie 55 EUR 13-20.10 - 8 dnů (5 pracovních)
Mallorca 66 EUR 19-30.10 - 12 dnů (9 pracovních)
Mallorca 78 EUR 12-22.10 - 11 dnů (9 pracovních)
Sardinie 60 EUR

Malta 86 EUR

skypicker.com jako inspiraci, všechny termíny v září, min. na 8 dní
Ubytování cca 100 CZK/noc, v případě Mallorky jako naposledy smile

14

Sicílie vypadá super i termín, ale neslo by to o něco delší? Alespoň na 10 dnů? :-)

15

úžasný ceny !! je mi to vesměs jedno smile ale pokud bych byl rozhodující hlas, na Sicílii sem ještě nebyl smile

16

Já nemám problém s žádnou destinací, pouze na Sicílii umím sehnat noc nejlevněji za 300 CZK/noc
Což by při delším pobytu cca 10 dní byla cena celé dovolené smile

17

Takže při současných možnostech navrhuji opět Mallorcu smile
Lepší než drátem do oka smile

http://doodle.com/c35vfw5exq2schnp

18

Důležité je, že někam vypadneme :-) přizpůsobim se. Bude to super ať budeme kdekoliv :-) tak klido ten termín 19.-30. :-D

19

Tak se prosím přihlaste na doodle hlasování v linku předchozího nebo prvního příspěvku.
Pokud dáme dohromady apartmán, tak mohu směle koupit.

S Lucou jsme už 3, takže šup šup smile

20

Urcite bych chtěla jet i s Mísou, on může ale kvůli práci jen na deset dni. Půjde to nějak nebo nejsou termíny na letenky? Děkuji a tesim se :-) jinak auto na letiště by asi nebyl problém, když nás bude méně, radi se spojime/připojíme ;-)

21

Co teď jak je ta akce od Raynera na oslavu narozenin?

22

Lúca napsal:

Urcite bych chtěla jet i s Mísou, on může ale kvůli práci jen na deset dni. Půjde to nějak nebo nejsou termíny na letenky? Děkuji a tesim se :-) jinak auto na letiště by asi nebyl problém, když nás bude méně, radi se spojime/připojíme ;-)

Tomu nerozumím, termíny jsou na 9 pracovních dnů, takže není co řešit. Pokud jde o nějakou jinou podmínku, tak jedině zkusit najít jiný termín. Zatím počítám s tím 19-30.10
Pokud je to ok, přihlaš jej do linku smile

Pokud jde o nějakou akci, nemám potuchy. Mám zdroj vázající se na ubytování a jeden z termínů je operován TuiFLY smile

23

Misa právě ve vinárně nemá pracovní dny jako my, mají jen v neděli zavreno a pak se nějak střídají, ale s tím svátkem je to super ;-)

24

Krása i termín super....jen bych měl jednu otázku. Jestli by se pro moraváky nedaly zařídit letenky z pro nás příznivějšího místa (Bratislava, Warszawa a pod.) Memmingen máme 1000km. Pokud ne, tak samozřejmě dojedeme, ale bližší letiště by potěšilo.
Díky Kubajz

25

Ahoj všem,

jsem do konce tohoto týdne na dovolené a jsem mimo net.
Nicméně v příštím týdnu začínám řešit letenky - s ohledem na zaslaný link a velmi nízký počet lidí, to bude celkem brnkačka smile
Termíny ovlivnit neumím, samozřejmě pokud nechcete platit 2x více, ubytování také ne.
Kdo se tedy v příštím týdnu, po upřesnění a potvrzení termínu neozve, nemohu letenky ( a ubytko už vůbec ne) zaručit.

@Lucko, nevím jak mohu pomoci? Buď se bude termínově přizpůsobit, nebo si koupit kratší termín, resp. jednosměr. letenku.
@Kubo, zkusil bych, ale například TuiFly létá pouze z DE. U jiných lowcostů by se to dalo možná nějak vymyslet.

Příštý týden upřesním platný termín, obsazení a přihlášení bude už jen na Vás. Sledujte proto prosím toto forum.
Díky Štěpán