26

Re: Posilovací deska, Fingerboard, ze dřeva

Na cesty se mi zdá ideál něco takového: http://www.amuerte.cz/cs/produkty/twins-stabil/

27

Teda, ty si strašpytel smile  Moje poznatky:

1, jasně s futry počítám, na 90% míst jsou stále ještě futra, někdy dřevěné obložky. Pouze výjimečně jde o překlad beton/zeď/sádrokarton... S rozložením sil v tomto případě na 100% počítám.
2, máš pravdu, malé svorky ji mají kolem 10cm, deska bude mít 12 + futra. Tzn. počítám s tím, že uchycení bude min. ve středu desky. Váha těch malých je pár stovek gramů. Se závažím bych do toho asi fakt nešel smile
3, tam kde není posuv kouká asi 2-3cm a při cvičení to nebude vadit, na opačnou stranu - posuvu, to samozřejmě koukat bude. Pokud ale vezmu standardní sílu zdi 10-15cm, nebude na druhé straně koukat více než 5cm, což není tak špatný. To co je na fotce je fakt jen původní test funkčnosti, nic jiného zatím nikdo nevymyslel. Co? smile Nebyl by nějaký nápad?
4, pokud to sjede po tapetě, je to asi průšvih, nicméně po zdi to nenechalo žádný následek - už jsem měl tu čest smile Používal jsem na prodější straně 4x1,4cm lištu, aby nedocházelo k poškození od svorky...
5, tak já udělám tak max. 100 shybů za rok, takže mi to netrápí smile Účel desky, a tomu odpovídají i chyty, je maximálka. Pokud jde o shyby, tak by možná stálo za otestování, zda se to bude při shybeh nějak posouvat a o kolik. Osobně nemám zkušenost.
Nikdo nestojí o rozsekání se smile Naopak jde o inspiraci ostatním, kdo chtějí lehkou a přenositelnou desku s možností instalace v téměř jakékoliv nemovitosti. Snad jen sádrokartonu, ve kterém nebude profil, bych se trochu bál smile

Nebo máte jiný nápad na uchycení?
http://youtu.be/RIYBNMirPMc

28

Zítra nechám objednat pár kousků cestovní posilovací desky.
Limit je 50 x 12 cm, žádná madla, váha do 1,5kg když to půjde a max 2kg, když to nepůjde.
Svorky za 99 CZK, 2ks v Obi...

29

Ahoj,

byla by jeste nejaka deska na prodej/objednani?

30

Ahoj,

dle mého názoru by Martin - ,,No Mess,, mohl mít nějaké v Praze, ale upřímně si myslím, že je malá šance. Auto desek  za tuto cenu zmizelo rychlostí světla a další bohužel neplánujeme. Vyplatilo by se při min. 100ks...

31

Ahoj všem,

jelikož trochu cestuji nechal jsem navrhnout a vyrobit cestovní model této desky která nabízí následující:

Rozměr: 50 x 11 cm, váha do 2kg
Materiál: buk
Uchycení standardními svorkami z Obi za 99 CZK na příčky do 15cm (případně i širší dle koupených svěrek)
Cena zatím neznámá, odhad kolem 500 CZK

V obrázku pouze pracovní neobroušená verze do pracovní desky smile, deska bude mít totožné parametry a kvalitu jako doposud, viz obrázky výše.

https://s4.postimg.org/s9vft0ft9/IMG_0650.jpg

Kdo budete mít zájem, ať již pro sebe nebo na kšeft, dejte vědět. Objednávka a výroba pouze 1x.
Předchozích 100ks zmizelo jedna dvě...

32

Ahoj,

mel bych zajem o 2 kousky. Kdyby bylo mozny nechat nahore jeste cca 7cm materialu, dodelal bych si tam obliny ale nutny to neni.

Honza Korous

33

To asi nepůjde, ale mohu to zkusit. Musel by se lepit material ze 2ks a to může být při problém...
U dřívějšího modelu by to nebyl problém, ale tento kus má spíše jednoduchý a účelový design s možností přenositelnosti kamkoliv v bytě nebo v mém případě po hotelech smile Z tohoto důvodu zkráceno na 50cm do hand-luggage, přestože by na trvalé shybování byl lepší širší úchop. Zkoušel jsem ale testovat a na těch 10-15min denně to je úplně dostačující
Na prsty, dirky a lišty nemá deska chybu, obliny zřejmě jen k domontování  smile Ale uvidíme...

34

Na pohodu, fakt to neni nutne.

35

Poprosil bych navic jeste jeden v kazdem pripade zcela standardni kus. Pridala se kamaradka, ze to do Prahy muzeme dostat najednou.

Aktualni stav tedy je:
2ks - pokud to pujde se zvysenou horni stranou, pokud ne standard
1ks - standard

36

Hele, mám doma jednu tu velkou, vůbec jsem ji nepověsil  nakonec smile prsty trénuju jinak, takže ji defaktu můžu přeprodat...

37

Ahoj, šlo by to ještě objednat? Diky

38

Ahoj,
pokud by byla ještě nějaká deska k dispozici, tak bych měl také zájem;)

39

S objednáním není problém, čím více ks tím lépe. Doobjednávky již nebudou, je s tím šíleně práce.
Počítám, že již jsme někde kolem 20ks, když se podaří udržet nebo navýšit, bylo by to skvělé. Cenu ověřím obratem, jak se truhlář vrátí z dovolené...

40

Ahoj, určitě bych měla také zájem, jestli jsou ještě nějaké volné smile

41

Takže vzorek je hotový, nafotím a pošlu. Cenu již budu vědět také, včetně termínu dodání a počtu...
Min. počet bude vyroben dle zájmu a ceny..

42

Deska už má nového majitele.

midus napsal:

Hele, mám doma jednu tu velkou, vůbec jsem ji nepověsil  nakonec smile prsty trénuju jinak, takže ji defaktu můžu přeprodat...

43

Testovací kousek vyroben, nesouměrných šikmých děr si nevšímejte - jde pouze o test.
Jelikož si většina z Vás bude desku vrtat, než provizorně montovat svěrkama nebo jiným způsobem, budou do stran nakonec vytvořeny instalační díry na M10 závit. Teď už jen vybrat materiál, shodnout se na počtu kusů k vyrobení a vzhůru do toho...
Pod 30ks to nemá smysl dělat, jen nastavení stroje a fréz vyjde bez ohledu na počet ks asi na 5tis.

Níže posílám testovací instalaci z Buenos Aires, kde mě svěrky vyšly na neuvěřitelných 400 pessos.
Sehnat je bylo téměř nemožné a tak trochu i dobrodružné. Vyházet večer ven bych rozhodně nechtěl smile Snad mi je zítra uklízečka nevyhodí smile

https://s9.postimg.org/ng90x8oa7/IMG_0782.jpg

44

Měl bych zájem o jeden kus. Pokud možno s předáním v Brně. Díky

45

Ahoj, měl bych také zájem o jeden kousek.Jestli se budou dělat. Díky

46

Dělat se samozřejmě budou smile Čím dříve se najdou zájemci, tím rychleji budu vědět cenu a datum výroby.
Pokud víte o někom dalším, navyšte prosím počet, případně jej odkažte na toto forum, ať to rozdáme vše najednou.

Předchozí várka asi 100ks se rozdala za cca 2 měsíce smile

47

S. napsal:

Níže posílám testovací instalaci z Buenos Aires, kde mě svěrky vyšly na neuvěřitelných 400 pessos.
Sehnat je bylo téměř nemožné a tak trochu i dobrodružné. Vyházet večer ven bych rozhodně nechtěl smile Snad mi je zítra uklízečka nevyhodí smile

Urcite nejsem rozhodne jediny kdo chce uchyceni svorkama taky zkusit. Mel bys nejake doporuceni co resit pri nakupu?
Uvazuju to kupovat spis v cechach, takze partu bouchacu muzeme pro zjednoduseni vynechat :-)

48

Teď nerozumím otázce?
Dle fotek a mé zkušenosti normálně pár svorek za 100-200 CZK. Drží to perfektně i když je stěna jen sádrokartonová.
Vezl jsem si malé a bohužel krátké svorky za 99, které na 30cm stěnu nestačily, proto jsem musel koupit nové a silnější. Ty levné se prohýbaly a s mojí rostoucí váhou by to bylo trochu o hubu... Mrkni na předchozí foto

49

Ok, diky. Nejsem zadny velky praktik, svorky jsem v zivote videl mozna jednou. Jenom jsem se ujistoval, ze staci ty nejlevnejsi.

50

Ahoj,
kde je možné osobní předání? Pošta asi nehrozí, že? smile