51

Re: Posilovací deska, Fingerboard, ze dřeva

Ahoj všem,

Š. je na cestách, tak jsem dostala organizaci objednávání a prodeje cestovních desek na starost. Zdá se, že zájemců bude dost, takže jdeme do výroby smile. Níže prosím mrkněte na seznam jmen, který jsem dala dohromady z tohoto vlákna a pokud chce někdo jiný počet, než jaký má uveden u svého jména/nicku, tak neváhejte napsat. Pokud už zájem nemáte, tak pište taky (to ale doufám nenastane smile )
Šiřte info i mezi své známé, čím více kusů, tím nižší jednotková cena smile.
Takže zájemci:

honza.spicka 1x
honza_korous 3x
nijay98 1x
yesofcourse 1x
veronikam 1x
cvrček 1x
Hami 1x
Niickll 1x

Pokud jsem někoho přehlídla, tak se omlouvám, ozvěte se!

Předání vyrobených desek Praha a Plzeň, ale není problém desku poslat poštou (počítejte cca 100Kč poštovné). Předání v Brně by asi taky šlo, ale nejezdíme tam často, takže spíš pošta.

52

Ahoj,
měl bych také zájem o jednu desku, jsem z Brna, takže buď poštou (klidně s dalšíma Brňákama dohromady) nebo až budete mít cestu.
Díky.

53

Jasně

Došlík napsal:

Ahoj,
měl bych také zájem o jednu desku, jsem z Brna, takže buď poštou (klidně s dalšíma Brňákama dohromady) nebo až budete mít cestu.
Díky.

54

Zdar, měl bych taky zájem o jednu desku, převzal bych v Praze, nebo klidně poštou. smile

55 Naposledy upravil: Péťa (1.10.2016 17:24:10)

Jasne, budeme s tebou počítat
Předání v Praze není problém

56

Update o stavu výroby desek - desky budou na konci října! Takže se můžete těšit smile

Až budou hotové, tak se Vám ozvu a domluvíme se na předání.

57

Objednal jsem 50ks + 2 zkušební. Zítra mám sraz s truhlářem a NC strojařem...

58

Ahoj, bylo by možný ještě desku objednat? (Plzeň)

59

Ahoj,

jasně, že bylo smile. Objednalo se více ks než bylo zájemců, takže Tě přidám na seznam a až budou vyrobené, tak se ozveme.

alzbeta.lukacova napsal:

Ahoj, bylo by možný ještě desku objednat? (Plzeň)

60

Dobry den, pokud by byla nejaka posilovaci deska navic,rad bych ji take zakoupil! Prosim dejte mi pripadne vedet,desku mam do skoly do nasi miniposilovaci telocvicny..  Dekuji a s pozdravem Petr Dosedel,dosick@seznam.cz, tel. :731 320 616

61

Ahoj Petře,
není problém, budeme s Tebou počítat. Trochu se výroby zpozdila a desky by snad měly být za 2 týdny, tak se pak ozveme a domluvíme na předání.

dosick napsal:

Dobry den, pokud by byla nejaka posilovaci deska navic,rad bych ji take zakoupil! Prosim dejte mi pripadne vedet,desku mam do skoly do nasi miniposilovaci telocvicny..  Dekuji a s pozdravem Petr Dosedel,dosick@seznam.cz, tel. :731 320 616

62

Zdravím všechny zájemce o posilovací desku,

výroba se trochu zpozdila a já jsem tak díky služebce nestihla vyzvednout, nicméně desky už jsou vyrobené a budou připraveny k předání příští pátek 25.11. navečer v Plzni - čas a místo tu včas upřesním a v neděli 27.11. v Praze (to samé).

Kdo by chtěl desku poslat, prosím pošlete jméno s adresou doručení a počítejte s vyšší cenou za poštovné a balné. Platbu od Vás budu chtít předem na účet (číslo účtu pošlu spolu s cenou až budu vědět od truhláře náklady), na dobírku po předchozí špatné zkušenosti neposílám.

Tak zatím smile

63

Dobrý den,

výborně, moc se těšíme!

dosick@seznam.cz

64

Ahoj všem,

desky konečně vyzvednuty od truhláře a tak přidávám foto přímo z dnešního předání.
Fakturu i desky předávám Pétě, která se vrací ze zahraničí tento pátek, kdy by již mělo proběhnout první předání.

A jak řekl truhlář a jeho NC stroj - byl to opravdu oříšek, ale už víme jak na to smile Otvory na přichycení nebylo nutné vrtat.
Pokud jej někdo potřebuje (lze instalovat i bez vrtání, což byl i účel této výroby), lze si jej vyrobit na míru - 20/12mm

https://s3.postimg.org/4imr9djhv/IMG_2332.jpg

65

Ahoj Péťo,

dnes jsem trochu nemotorně vznesl dotaz na dostupnost desky na Štepánův email. Byl milý a odkázal mě na Tebe. Desku bych rád koupil pro svou dceru, sám se v lezení nevyznám. Pokud bude deska k dispozici, mohu zařídit vyzvednutí v Praze.

Díky předem za info.

PS: jaká je cena?

66

Ahoj Ivo,

napsala jsem Ti přes PM.

Ahoj P.

IVO.HRUBY napsal:

Ahoj Péťo,

dnes jsem trochu nemotorně vznesl dotaz na dostupnost desky na Štepánův email. Byl milý a odkázal mě na Tebe. Desku bych rád koupil pro svou dceru, sám se v lezení nevyznám. Pokud bude deska k dispozici, mohu zařídit vyzvednutí v Praze.

Díky předem za info.

PS: jaká je cena?

67

Ahoj ještě jednou,

prosím níže uvedené o info kde mohou desku převzít (Plzeň/Praha/Brno) a nebo zda chtějí poslat - v tom případě prosím o adresu (pošlete v PM).

honza.spicka
honza_korous
nijay98
yesofcourse
veronikam
Hami
Niickll
dosick

Děkuji!

68

Ahoj všem,

desky budou k převzetí na adrese Železničářská 24, Plzeň Doubravka v pátek 25.11. mezi 17-18h.
Až dorazíte na místo, brnkněte na 734282214.

69

https://s16.postimg.org/djdkl4x5h/deska.jpg
https://s21.postimg.org/vbhhqlf2f/deska2.jpg

70

Ahoj! Já si desku převezmu určitě v Praze. POkud to tedy v neděli večer bude  možné..případně kde a cca v kolik?

Děkuji, Petr Doseděl (dosick)

tel.: 731 320 616, e-mail: dosick@seznam.cz

71

Ahoj všem Pražákům,

desky k předání v Praze 17-19h na adrese Hrusická 8, Praha 4.

Pěkný víkend,

P.

72

Ahoj, je ještě jedna deska volná?

Díky Míša

73

Neplánujete ještě přiobjednat další desky? Já bych měl o jednu také velký zájem.

74

Ahoj,

jj je, pár zájemců si ji nevyzvedlo. Předáváme osobně Praha, Plzeň a Brno, případně poštou.
Pošli mi PM nebo mail přes fórum a domluvíme se  smile

Mishaa napsal:

Ahoj, je ještě jedna deska volná?

Díky Míša

75

Ahoj,

ještě jsou, viz moje odpověď Míše, ozvi se a dohodneme se.

P.

astrak napsal:

Neplánujete ještě přiobjednat další desky? Já bych měl o jednu také velký zájem.