1

Téma: Třetí narozeniny

Nojo, lezkyně už je baba smile

Veřejné díky patří letos Vojtíkovi, kterej se ujal lezkyně a zaplatil nám na další rok jak hosting, tak i doménu smile

Ať žije Vojtík!

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

2

Re: Třetí narozeniny

Díky Vojto za úhradu hostingu. Snad budeme fungovat i další rok smile

Při bližším zamýšlení jsem se pozastavil nad potřebou hostingu v tomto rozsahu, který je prioritně navýšen a placen kvůli uploadovaným průvodcům. Je tomu tak Vašku?

Pokud se podívám zpět, myšlenka na upload byla a je zajímavá. Bohužel poptávka po průvodcích, stejně jako celková návštěvnost v poslední době mě spíše utvrzují v tom, zda databázi průvodců v tomto rozsahu nadále udržovat.
Dle mého názoru to nemá smysl. Je vidět, že počet papírových členů roste, aktivních bohužel uvadá...

Máme-li navíc fungovat v tomto omezeném režimu, kdy na toto forum chodí už jen nepatrná část původní partičky, téměř bez aktivity a noví členové nejen z plzeňského kraje jaksi nepřibývají automaticky, je na zvážení zda a za jakou cenu vše udržovat.

Nechci být pesimista, víte že nejsem, ale bez aktivních témat v min. rozsahu u témat lezecké akce/výlety je to one-man show. 
Je to pouze můj názor, byť né úplně pozitivní, ale všichni víme, že to tak je...Navíc už sám za sebe nevím, jak více podpořit.

3

Štěpáne tak napsal jsi toho dost, ale taky dost s křížkem po funuse :-D

Něco na tom bude, to je jasný, ale budeme to řešit zase až za rok, ju? ;-) :-D

A ten hosting jsi požadoval ne tak kvůli většímu prostoru na průvodce, ale spíš ti vadila reklama.

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

4

smile
nejde o to, že je pozdě, příští rok rád zaplatím...spíš mi šlo o celkovou aktivitu a zamyšlení se, co dál...
Reklamu/velikost tady asi všichni (resp. 10 lidí) přežije smile smile

Co vy na to?