1

Téma: Žinkovy 16-18.6

Ahoj,

vyrážel bych někdy kolem 16h, společně jedním autem směr Nepomuk.
Místo odjezdu dle domluvy, místo mám pro 4 lidi.

Dejte vědět...
Š.

2

Re: Žinkovy 16-18.6

Tak mi napadá, nechcete to někdo jet na kole?

3

Psal jsem i Vojtovi. Já budu mít auto také, určo beru bouldermatku a foťák s Gopročkem. Na kole by to bylo velice zajímavé, bohužel bolavá noha... sad

4

No tak víme že všichni máme auta, ale nevíme kdy a kde se sejít...
Můj návrh je odjezd z Doubravky v 16h směr Nepomuk, pokud pojedeme jen ve 3, klidně auto vezmu..

Případně se lze sejít na Slovanech/u Olympie a odjíždět jedním autem odtamtud, ale to už mi přijde zbytečně komplikované... smile
Kalhoty, triko, lezecké i běhací věci beru...

Kdyby potřeboval někdo další odvoz, musím s tím jen počítat

5

1)navrhuji se spichnout na uni a tam se prelodit do aut podle potřeby
2) je to jen kousek, tak s Honzou tam muzem doplachtit z Bor separe a s. muze jet z Doubravky separe

věci mam hafec (matku, tercovnici, střílecí a sportovni věci smile

6

big_smile big_smile Já auto občas nemám, když po něm zatouží ta moje big_smile big_smile Každopádně po včerejším večerním brífinku pojedu svým. V neděli se nebudu pravděpodobně vracet do Plzně. wink V 16h by neměl být problém být někde na té Doubravce nebo slovanech, aby jsme mohli společně odjet. Jestli by Vojta chtěl mohu ho naložit na borech s věcmi pokud by chtěl, každopádně v tu neděli nebudu mít do Plzně namířeno..

7

No škoda, že jsi to nenapsal dříve, musím si pro věci na Doubravku, takže pro mě ideální vyrážet napřímo směr Olympie.
Jet do Žinkov 2 auty mi pak přijde blbost, takže se klidně přidám na Slovanech...mám také kupu věcí  smile

Teď čtu Honzův příspěvek smile Pokud byste mě jeden z Vás nabral na Doubravce, bylo by to skvělé, případně mě Vojto napadá, že Tě Honza nabere, pak byste nabrali vy mě a ve 3 bychom jeli do Žinkov. Zpět nás odveze autem Péťa, která přijede večer...
Co vy na to?

Každopádně před 16h se musím jet na Doubravku sbalit...:(

8

Reaguji ihned, aby se to domluvilo. :-) není problém pobrat tebe i Vojtu. wink kolem 15h budu startovat z bor. wink

9 Naposledy upravil: vojta (16.6.2017 11:32:40)

tak to chapu asi nasledovne
smile nakonec jedem kazdej svym autem smile a potkame se v 18h tam smile
(je to kousek a nema cenu resit slozite logisticke presuny po Plzni)
za me jedu z Bor (17h) pres Prestice

10

To nechápu... proč jet 3 auty? Jednak ještě nejsme v německu, kde podobný model funguje smile, ale hlavně mi to přijde absurdní.
4 lidi pojedou stejným směrem 4 auty? Asi pořád přemýšlím ekologicky...

V čem je problém? V dopravě na Slovany/Bory/Doubravku? Nemám problém se přiblížit, jen potřebuji čas.
V opačném případě požádám Honzu aby mě nabral nebo raději pojedu s batohem na kole...:)

11

to S. problem je jako vzdy v domluve, a vecnych komplikacich a rychlich zmenach smile
asi nejsem manazer smile a tohle me nebere

12

Štěpáne v poho, naberu tě. Řekni kde a kdy se to hodí. Volal jsem ti. Jestli budeš mít pár minut cinkni. Domluvíme to. :-)

13

Jen pro upřesnění, Vojta nezmínil méně běžnou cestu do Žinkov přes Přeštice, takže pak se vše vysvětluje smile
Honza mě nabere a pádíme....:)