1

Téma: 15. - 19.7. Voda

Ahoooooj,
chystáme se na vodu přibližně v tomto termínu. Řeku jsme ještě nevybrali, posádku neposkládali, ale bylo by super někam vyrazit! Spontánní akce smile
Pokud se nikdo takhle rychle neozve, budeme vyrážet až 15.

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

2

Re: 15. - 19.7. Voda

Vasku, nechcete vyrazit od 29.? to ma Matej dovcu a taky se chystame. :-)

3

Nejdříve si přečtěte, že to není úplně rozumný nápad....s ohledem na povodně sad

4

Když Matěj se snad chystá všude, to je hrozný s nim big_smile Já teda nemam problém jet 2x, ale tenhle datum je zase kvůli jiný dovolený, tak s tim až tak moc hejbat nejde...

Štěpáne čet jsem toho teď docela dost a spíš se dočítam, že řeky zejí prázdnotou a lidi se bojí komárů a všeho možnýho, že to povodně zabily. Ale prej ne smile Prej je všechno v pořádku a připravený na jízdu smile
Nebo ty víš něco víc?

5

Odvolali jsme několik akcí na vodě z důvodů hygieny. Hygienická stanice to také nedoporučila. Otázka je kam jedete a tak.
Nechám vše na vás, hlavně to moc nepijte. Mrtvých slepic a zvířat je ještě všude dost...

6

Čet jsem o tom pár článků Štěpáne a dost jich asi psali majitelé kempů, ale že prej to byla tak rychlá voda, že jim tam ani nic neshnilo a tak to uklidili pár dní potom, co to opadlo... A hygiena jim to tam prej všude zkoukla smile Ale to jsem koukal na klasickou část Vltavy.

Ale teď je tu změna plánu!! Pojedeme 15.-19. na Otavu a 15.,16. budeme v Sušici na mole pařit na nějaký Brazilský párty! smile
Jedeme já, brácha, Petr Forejt, Jakub Neužil a další smile Tak všichni pěkně nasbírejte dovolený a jedem! wink

7

.....

SMRT NEBO SLÁVA!

8

Ok...
Dovolenou ale i přesto nechávám na Barques a následné melounové hody smile
Ale užíte si to..