1

Téma: Návrhy- žádost o změny ?

Ahoj,

pokud zde vidíte nějakou možnost, jak forum zlepšit, neváhejte se ozvat.
A to jak po technické tak vzhledové stránce smile
Díky

2

Re: Návrhy- žádost o změny ?

Ahoj všem,

můj návrh na případné změny, které jsem dříve diskutoval.
Bylo by skvělé, kdyby mohl někdo další pomoct:

-dofocení aktů, kalendářů - abychom to mohli zveřejnit na konci roku (Matěj, Vašek ? )
-logo lezkyne - pořád chybí nějaké vizualizace - viz diskuse o logu (všichni + Vaškovo kontakty?)
-nahrání seznamu a databáze průvodců (Vašku, myslíš, že to dáš?)
-dofocení alespoň dalších 100-150 oblastí Jury ( S.)
-zvážení případné reklamy po stranách - příspěvek na chod fora, bez obsahu nemá reklama smysl (S.)
-implementace databáze Jury do mobilu - pokud do toho chceme jít ( Hany + Vaškem? )

Nevím, zda nám s tím můžete pomoct (Vojta,Honza, atd.), ale bez Tvé pomoci Vašku, to vidím bledě.

3

Vašku, zkoušel jsem najít ve vyhledávání slovo ,,logo,, a fakt to nic jiného nenašlo.
Vzhledem k tomu, že je logo lezkyne i v jiném vláknu, možná bychom měli změnit i klíč pro vyhledávání,
aby to vyhledávalo i část slova nebo věty ,, %,, automaticky...
Co Ty na to ?

4

Cože to nenašlo? Mně to najde docela dost smile
vyhledání jen řetězce "logo" mi vrátilo tohle vlákno a pak to vlákno z "Foto-video". To je v pořádku, ne? smile

To vyhledávání já moc neovlivnim Štěpáne, to už je zabudovaný v tom systému a do tohohle moc nevidim hmm

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

5

To sem blázen, mně to nic nenašlo...ale teď jo...
Nemůže to být tím, že dokud to nehledá někdo jiný, tak to nic nenajde ?:)

Díky

6

To určitě ne! big_smile Tak to nevim, čim může bejt... Ale pokud nemáš to hledaný slovo propojený pomlčkama nebo něčim jinym (např. logo-lezkyně), ale oddělený z obou stran mezerou, tak to fórum pojme jako jeden výraz a zařadí do vyhledávání! Vlákno s nadpisem "logo - lezkyne" už by to pak zařadilo.

Ale nevim, zkus udělat ještě nějakej pokus smile Třeba Arc'teryx nebo tak něco...

7

Navrhuji, v návaznosti na schůzi odd. založení vlastního fora pouze pro účely oddílu...
Možná by mohlo jít pouze o jedno vlákno - záleží na kapacitě, co tam chceme dát...

8

Pokud jde o oddílovou komunikaci, budeme tam mít podle mě vláken víc... Např. "Změny ve termínech", "Ztráty a nálezy", "Zákaz lezení na samojistítkách", "Dneska super lajna pod stěnou!", ...

Takže založím úplně novou kategorii "USK" a do ní jedno fórum USK? Nebo do jaký jiný kategorie bysme mohli to fórum zařadit?

9

Vašku,

je možné, že by se nám sem infiltrovala reklama ?
Bude z toho něco nebo je to nutnost ?

Díky

10

Koukam... Je to tim, že jsem zaplatil jen doménu, ale ještě ne program PLUS, kterej jsme měli před tim... Kouknu na to až budu u kompa :-)

11

Ahoj, měl bych jeden návrh...
Co topic Ztráty a nálezy zrušit nebo dát někam pod ,,ostatní,, ?
Můj názor je, že to zabírá místo na homepage a hlavně to není asi úplně hot vlákno - jak často se něco ztrácí, že ?:)

USK bych osobně dal pouze jako forum a do něj vložil zvýrazněně - volné lezení, zbytek je omáčka ( schůze, ostatní atd. )
Důvod, který mě k tomu vedl je, že lidi kteří ještě lezkyni neznají, jí považují za nějakou oddílovou stránku...USK má poměrně velký prostor na homepage a v podstatě to není ,,core,, tohoto fora...
Osobně bych se držel toho, proč jsem lezkyni zakládali a USK v ní v takovém rozsahu určitě plánované nebylo. Resp vyjma diskusí, že je volné lezení od tehdy do tehdy je topic zbytečný.

Berte to prosím jako můj názor a postřehy lidí, kteří mi v posledních 2 dnech řekli to samé - oddílové stránky smile

Š.

12

ad 1 souhlas
ad 2 souhlas

Jinak nevim jestli jsi to menil ty, takze mozna off topic ale nelibi se mi nazev fora "Chlastaci a ostatni akce".   Prijde mi to takovy az nestydim se to rict,  proste osklivy zla vec.

Anything less than immortality is a complete waste of time

13

Zrovna s těma ztrátama moc nesouhlasim :-P To se úzce týká vbavení (proto je to v ý kategorii) a používá se dost, ne? Je To čerstvý forum a už má 3 vlákna! Dej mu ještě šanci, v létě lidi začnou zase trácet věci ;-)

S tim USK souhlasim, na to asi kategorii nepotřebujeme.

A chlastací akce si zase odhlasovali včera v Ořechovce. Jen se snažím vyhovět všem! :-D Kdo nepřišel, neměl bohužel hlasovací právo :-)

14

No ja tedy nevim, ale kolik ze je prumerny vek uzivatele lezkyne? Podle "chlastacich" akci mi prijde, ze tak 15. Osobne se mi to nelibi jednak proto, ze je to pubertalni a druhak proto, ze z tech mraky akci, ktere se uskutecnily nebo uskutecnit chtely bylo a je minimum "chlastacich"... ale mozna uz jen starnu smile

Vašek napsal:

Zrovna s těma ztrátama moc nesouhlasim :-P To se úzce týká vbavení (proto je to v ý kategorii) a používá se dost, ne? Je To čerstvý forum a už má 3 vlákna! Dej mu ještě šanci, v létě lidi začnou zase trácet věci ;-)

S tim USK souhlasim, na to asi kategorii nepotřebujeme.

A chlastací akce si zase odhlasovali včera v Ořechovce. Jen se snažím vyhovět všem! :-D Kdo nepřišel, neměl bohužel hlasovací právo :-)

15

Souhlasím s H+H....

Ať už ,,chlastací akce,, vymyslel kdokoliv, jednoznačně nesouhlasím. Je to pubertální, ošklivý, zlá věc a prostě něco s čím se nikdy neztotožním....tohle forum je výjimečné, má neuvěřitelnou přidanou hodnotu, pro některé je to i srdcová záležitost...
Ale za nás tři mohu říct, že s tím nechci mít nic společného....
O prezentaci vůči ostatním nemluvě...

Zbytek je v podstatě na diskusi, můj názor na viditelnost ztrát a nálezů na homepage znáte smile

Sorry...

16

No jestli se nevyjádří někdo ze včerejších iniciátorů, tak já to v nejbližší době zase smažu... :-)

A co teda udělat kategorii Ostatní, kde by byly fora "Obecne info" a "USK"?

17

Já bych rád znal seznam těch iniciátorů smile
Mně vyhovovala předchozí podoba, USK bych asi schoval k ,,o foru,, nebo do nové kategorie pod...
Ale píšu to jen proto, že to nevidím jako main core celého fora...
Jedná se ale opravdu o můj názor, který nemusíte brát v potaz...

18

Já je prášit nebudu, to jen když se přihlásí sami smile Já tu jen plním přání a rozkazy! big_smile

Štěpáne, ale ten systém je právě tak trošku špatně nastavenej, že nejen core fóra se zobrazuje mainpage... Když chceš nějakou menší "bokovku" (jako např. USK), tak musí bejt na hlavní stránce nebo pak už nikde big_smile Do jednoho vlákna to určitě neschováme...

Tak "Obecné info" taky teoreticky nepatří do kategorie "Akce"! Už vůbec nechápu fórum "Obecně" v kategorii "Průvodce & mapy"... To je tam o čem?

Proto bych to viděl jako:

• Ostatní

• Obecné info

• Obecně

• USK

A jak je vidět, těch obecnejch věcí je tam nějak víc než potřebujeme big_smile

19

Přiznávam se že já to vyjmečně nevymyslel:)

SMRT NEBO SLÁVA!

20

A meli by jste vic lezt a míň psát

SMRT NEBO SLÁVA!

21

Klucí já nechávám vše na vás, jen radím, to já umím smile
Ale slovo chlast na HP není dobrá reklama....to už tam raději dej proslulou Sadinka párty smile
Domluvte se případně v sobotu, doporučuji se také podívat jinam - outdoorforum atd.

22

Vašku, teď jsem se pokoušela najít tu google mapu se skálama atd. a nemohla jsem to zaboha najít, proto mi napadlo, jestli by nebylo od věci vytvořit vyhledávací okno?? Je to vůbec možný na foru?

23

Nahoře v menu máš čudl "Hledat"! Když napíšeš "mapa", tak ty moje jsou hned 7. a 8. výsledek wink

24

Tak žádný z iniciátorů "Chlastacích akcí" se evidentně nepřizná, tak já to hodim zase zpátky smile

25

jonojo big_smile:D jsem slepá