26

Re: Návrhy- žádost o změny ?

Vašku, nějak jsme o tom Silvestru zapomněli probrat tu diskutovanou podobu fora pokud jde o kategorie USK a s tím spojená vlákna + ,,O foru,,
Co to nějak rozlousknout a nějak se shodnout? Nebo to chceš nechat, jak to je ?
V podstatě mi to je jedno, jde o přehlednost smile

27

Takže jestil tomu dobře rozumim, nově navrhovaná kategorie by nahradila kategorii "O fóru" takhle:

• Ostatní

• USK

• Technické info

• Ostatní

Jo a Štěpáne, teď jsem hledal brejle a trička a teda... jsem z toho konsternován big_smile Proč jsi je dal do Obecnýho infa? To je "nabízím", ne?

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

28

Co myslíš Ty a ostatní ?

Já bych dal kategorie Ostatní a v ní:
-Technické info
-USK

Ale je to jen názor...
Další podvlákno ostatní, je podle mě zbytečné...

29

Jakto že další? Teď máme ostatní v USK, který by se zrušilo a pak máme Obecné v kategorii akcí, což jsou nelezecký akce a ty bych tam nechal. Ty ale nefungují, jako ostatní, nebo jo? smile

Myšlenka je taková, že nic ostatního, na co nemáme kategorii, na tohle fórum nepatří big_smile Ale kdyby někdo přeci jen váážně nevěděl, jakou existující kategorii vybrat, tak bych tam to ostatní dal. I kdyby mělo bejt prázdný.

A nikdo další už se nám tu asi stejně nevyjádří, tak to zase asi rozlouskneme ve dvou, viď? smile

30

No vycházím z toho že v sekci ,,Akce,, máme ,,ostatní nelezecké akce,, a ,,obecné info - obecné zprávy, informace...co se jinam nevešlo,, které je v podstatě synonymum pro ,,ostatní,, u USK smile Takže to tu máme v podstatě 2x smile

S Tvojí myšlenkou vlastně souhlasím smile s tím, že bychom se tedy měli zamyslet nad:
Obecné info - obecné zprávy, informace...co se jinam nevešlo  (buď tedy přejmenovat, nebo přesunout) protože
ponecháním dalšího ,,ostatní,, u USK vlastně značí totéž - co se jinam nevešlo vs když nevíš kam napsat, napiš sem smile

Takže ve dvou to nechávám, jako na hlavním administrátorovi, na Tobě smile
V podstatě, ať to uděláš jakkoliv, bude to dobře smile smile

31

Tak jsem to nějak změnil.. Co vy na to? Štěpáne?

32

Za mě ok smile
Jen bych asi změnil : Vše týkající se našeho oddílu.
Pak právě dochází k mystifikaci, že forum je oddílové...
Asi bych dal Vše týkající se ,,plzeňského, USK ZČU nebo...,,  víš co tím myslím smile

Díky

33

Napadlo mě, možná je to hloupost tak to neberte kdyžtak v potaz, že by se mohlo založit vlákno - třeba v kategorii ostatní - kde by jsme mohli psát vlastní recenze nebo zkušenosti s různým vybavením. smile

Jak řikam, je to prvotní návrh, třeba by se to ujalo a třeba by se to i rozvedlo smile nechám na uvážení  wink

"The worst day of climbing is better than the best day in office."

34

Na vybavení tu máme celou kategorii, tam se to musí někam vejít. Neni na to myšlený náhodou vlákno "Poraďte"? Nemyslim si, že by se tam nový vlákno typu "Zkušenosti" uživilo...

Nebo už máš nastřádáno tolik zkušeností, o který by ses rád podělil? wink

35

Ahoj,

koukám že máme téměř 200 členů.
Zamýšleli jste se někdy nad tím, že bychom odstranili z našeho motta ,,Plzenští,, ?
Přijde mi, že díky akcím trika, letenky, atd. máme již dávno daleko více členů mimo Plzeň...
Je to jen můj postřeh a souvisí s tím, že bychom sem konečně dali naše logo a případně postavičky z trik smile

Jen názor do placu...

36

Tohle forum má sice 200 členů, ale nejvíce tu tvoří a píší stejně Plzenští lezci.. Každopádně si myslím, že jde jenom o detail.. Mohlo by se to klidně odstranit nikomu by to podle mě nevadilo.. (kolik lidí by si toho vůbec všimlo.. big_smile )

37

Ja jen doplnim Martina, ze z tech 200 clenu ma nad 10 prispevku cca 30 lidi smile Takze nejen, ze si toho nikdo nevsimne, ale hlavne to bude vetsine uplne jedno big_smile

Btw hadejte kdo ma nejvic prispevku? big_smile

38

VOJTA ! big_smile

39

Naprosty souhlas s S. (aka natrzenym jatrem).  Navrhuji vymenit "Plzensti lezci" za "Hornobrizsti nelezci". At je videt ze lezkyne.cz ma fanousky i mimo okres Plzen mesto.

Venkov zdravi velkomesto!
h.

Anything less than immortality is a complete waste of time

40

Na Vaška toho je trochu moc, rád bych s něčím pomohl, případně našel další, kdo se nebojí práce a času.
Jde mi o
- vzhled na homepage - viz diskuse výše, panáčci po stranách
- logo lezkyně a její umístění
- nahrání dalších oblastí, které jsem nafotil
- vložení chatu - funční pouze pro přihlášené
- koupení vstupu na frankenjura.com pro členy lezkyne

Víc mě toho nenapadá smile

41

Vašku. Mohu s něčím pomoct, abychom to tady nějak vylepšili smile
A povýšili na další level smile:):)

42

Chudak Vasek, ty bys ho v tomhle pocasi chtel drzet u pocitace. Mimochodem, mam pro tebe navrh, jak muzes pomoct wink big_smile http://www.neo.cz/books/www4green.html

43

Tu už mám doma... smile
Tady je to o tom, zda bude logo takové a onaké a zda teda budou panáčci nebo ne, žádné programování smile
Ale můžeš se přidat smile

44

Hani, rok vydání 2002?? I kdyby bylo 2012, bál bych se, že to bude zastaralý wink

45

Ale za 19,- ...

46

Musím veřejně pochválit Vaška, že vkládá nafocené oblasti.
Je to pro nás pro všechny, tak to třeba jednou někdo ocení...

Díky Vašku !!!!

47

Vašku, budeš mít někdy chvilku a promítneš sem ty změny vzhledu - logo, panáčci, slogan a případně i rotující foto ?
Tentokrát již bez aktů smile

48

Tak co řikáte na logo s panáčkama?

Nechcete logo spíš vlevo místo "Lezu, leze, lezeme"?

A co nechat panáčky jen na hlavní stránce? Nebo co kdyby jezdili při skrolování (zůstali by na monitoru vždycky na stejnym místě).

Přijímám návrhy...

49

Panáčci super smile Konečně mi stránky ladí s tričkem.. A to logo bych dala doleva, přesně jak říkáš.

50

Tak abych řekla pravdu, panáčci se mi vůbec nelíbí, ale to ani na trikach, přijdou mi jak kresba prvňáka big_smile, Byla bych radši pro nějakou lezeckou fotku, která by byla přes celý pozadí pod obdélníkem fora, ale když panáčci,  tak bych je nechala vpravo a jak řikáš, udělala bych je jezdící když budeš hejbat se stránkou.