26 Naposledy upravil: Háňa (6.1.2014 11:34:36)

Re: Lezecká trička s logem lezkyne.cz

Objednáno:

44, 1ks-pánské-vel.M
16, 1ks-pánské-vel.M
49, 1ks-pánské-vel.M

27 Naposledy upravil: Háňa (6.1.2014 11:36:42)

Objednáno:

38, 1ks-pánské-vel.M

28 Naposledy upravil: Háňa (7.1.2014 14:51:35)

Objednáno, aktualizováno:

05, 1ks-pánské-L
07, 1ks-dámské-2XL
44, 1ks-dámské-2XL
07, 1ks-dámské-L

29 Naposledy upravil: Háňa (6.1.2014 11:37:09)

Objednáno:

16, 1ks-damske-vel.M
07, 1ks-damske-vel.M
44, 1ks-damske-vel.L

30

Postupně dávám dohromady objednávky, takže ti kteří mají svých příspěvků napsáno "Objednáno", pak už jsem je zaevidovala. Pokud budete mít nějaké změny - barev, velikostí aspol musíte mi napsat soukromou zprávu. Nebudu kontrolovat každou objednávku, jestli se náhodou nezměnila. Díky za spolupráci. Háňa

31 Naposledy upravil: Háňa (7.1.2014 15:15:47)

Objednáno:

tak my prosíme:
44, 1ks - dámské - vel. S
04, 1ks - dámské - vel. S
07, 1ks - dámské - vel. S

39, 1ks - pánské - vel. XL
07, 1ks - pánské - vel. XL

32 Naposledy upravil: Háňa (30.1.2014 09:19:52)

Objednano:

Quido69 napsal:

07, 1ks - pánské 2XL
09, 1ks - pánské 2XL
14, 1ks - pánské 2XL

33 Naposledy upravil: Háňa (30.1.2014 09:26:01)

Objednano:

Tak já ještě prosím pěkně!! smile

07 - 1ks - dámské - vel. M
14 - 1ks - dámské - vel. M

34 Naposledy upravil: Háňa (30.1.2014 09:26:26)

Objednano:

05, 1ks-pánské-vel. L
42, 1ks-pánské-vel. L

35

Tak vsechny objednavky mam pohromade, bohuzel jsme na cisle 88. Chce to jeste dosehnat ten zbytecek..

K aktualizacim:

Quido ma misto 01 barvu c. 14,
Vaskovi jsem zmenila barvu na 05,
Petuli (segre) jsem zmenila u jednoho tricka barvy 44 velikost na L.

Vic uprav se ke mne nedostalo, takze plati to co je v prispevcich.

36

Jo a jeste jedna vec, pokud mi budete posilat soukromou zpravu, tak posilejte opravdu zpravu, ne mail. Petule mi posilala mail pres soukromou zpravu a spadlo mi to do spamu. Jen nahodou jsem si toho vsimla (mas stesti, segra big_smile ). Jelikoz jsem na lezkyni asi tak 235x za den, tak si zpravy vsimnu spolehlive wink

37

No to není moc...
Alespoň máte výzvu pořešit dalších 12 ks smile Něco Jirka, zbytek rozhození po Plzni...

38 Naposledy upravil: Háňa (4.2.2014 10:32:17)

Objednano:

Tak já si taky jedno vezmu:

05, 1 ks, pánské velikost L

"The worst day of climbing is better than the best day in office."

39

Háňo, budu asi muset upravit svojí vel. XS smile
Jak Ti to mám sdělit, zde nebo po PM ?

40

omlouvam se za hloupy dotaz, je mozny si objednat ty trika v gramazi 200? je mi jasny ze budou drazsi. pokud ano, kolik budou stat?

41

Ahoj, zítra si koupím tričko jiného střihu, které mi podle Štěpána můžete dát také potisknout. Kde, kdo a kdy v Plzni si ho ode mě převezmete k potisknutí? Díky, zdraví Baru

42

Ahoj Baru,

to bychom se pak domluvili kde a jak, ale mam jinou obavu. Nejsem si uplne jista, ze ten potisk bude skutecne mozny kvuli tomu naraseni pres bricho (lano v tom navrhu jde od spodku tricka az k prsum). Muze se stat, ze nam to na potisk nevezmou, nedokazu odhadnout, jestli to muze delat neplechu. Ale nemam tuhle informaci potvrzenou..

Baru napsal:

Ahoj, zítra si koupím tričko jiného střihu, které mi podle Štěpána můžete dát také potisknout. Kde, kdo a kdy v Plzni si ho ode mě převezmete k potisknutí? Díky, zdraví Baru

43

indy napsal:

omlouvam se za hloupy dotaz, je mozny si objednat ty trika v gramazi 200? je mi jasny ze budou drazsi. pokud ano, kolik budou stat?

Bude spíše vědět Vašek, ale odhaduji + 20 CZK/ks...

44

v takovem pripade bych ty vetsi gramaze rad dve, a to tak ze teda heavy, V neck, XL, 02 a 05 barva. pokud to tedy takto jde a muj pozadavek bude prijat, zbyva jeste 10trik...

45

Háňa napsal:

Ahoj Baru,

to bychom se pak domluvili kde a jak, ale mam jinou obavu. Nejsem si uplne jista, ze ten potisk bude skutecne mozny kvuli tomu naraseni pres bricho (lano v tom navrhu jde od spodku tricka az k prsum). Muze se stat, ze nam to na potisk nevezmou, nedokazu odhadnout, jestli to muze delat neplechu. Ale nemam tuhle informaci potvrzenou..

Baru napsal:

A mohla bys to nějak prosím zjistit? Děkuju moc.

46

Mě pan vrchní tvrdil, že jak vyrobí síto, můžou potisknout cokoliv. Zmínil jen limit na složení a to min. 50% bavlny (myslím) smile Nevim co vy holky máte za fantazie s třásničkama či krajkama, tam asi nějaký problémy vzniknou, ale to už asi záleží na zdravém uvážení wink Oni to do tý tiskárny třeba vrazit můžou, ale otázka je, jak to pak bude vypadat wink big_smile

Cena za tričko s větší gramáží se bude asi lišit vážně jen okolo 20,-. Tipuju podle cen, co jsem tam zahlíd, přesně nevím. Ale teda osahal jsem tam u nich co se dalo (žádný strachy, byl jsem tam s Peťulí) a to 200 je už skoro jak svetr. Je to hodně těžký a hustý, nic na letní teplé dny wink

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

47

Jj, žádný strachy... smile

48

Vašek napsal:

Mě pan vrchní tvrdil, že jak vyrobí síto, můžou potisknout cokoliv. Zmínil jen limit na složení a to min. 50% bavlny (myslím) smile Nevim co vy holky máte za fantazie s třásničkama či krajkama, tam asi nějaký problémy vzniknou, ale to už asi záleží na zdravém uvážení wink Oni to do tý tiskárny třeba vrazit můžou, ale otázka je, jak to pak bude vypadat wink big_smile

Cena za tričko s větší gramáží se bude asi lišit vážně jen okolo 20,-. Tipuju podle cen, co jsem tam zahlíd, přesně nevím. Ale teda osahal jsem tam u nich co se dalo (žádný strachy, byl jsem tam s Peťulí) a to 200 je už skoro jak svetr. Je to hodně těžký a hustý, nic na letní teplé dny wink

Vendo, tohle mam na mysli, stejná značka, matroš, jen jinej střih: http://online-textil.cz/CZ/CZ/eshop/tri … y-150/120/

49

V tom bych neviděl problém smile Až půjdeme tisknout, budeme na tebe myslet wink

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

50

Super, tim to poustim z hlavy. Diky smile

Vašek napsal:

V tom bych neviděl problém smile Až půjdeme tisknout, budeme na tebe myslet wink