1

Téma: Lezecká hra - Solo JOE

Nemáte o restday co dělat ?
Zahrajte si první lezeckou hru na světě...

http://s7.postimage.org/sg8n0x45n/solojoe_JPG.jpg

Nemáte partnera na lezení? Naštvalo Vás počasí? Žádné skály v okolí ? Bez ohledu na to, co je důvodem, Solo Joe poskytuje zábavné rozptýlení, když není možnost ,,pravého,, lezení.

Pokud jste horo-lezec, a hledáte činnost pro zbytek dne, pak již dále nehledejte smile
Tato hra byla speciálně navržena pro horo-lezce, a zahrnuje mnoho aspektů tohoto sportu. V celé jeho 8-bitové slávě, to je další, nejlepší věc na lezení. I když nemůžete lézt 5.12, nebo boulder v10 ... Solo Joe 5.15 vyleze.

Hra poskytuje virtuální prostředí, které napodobuje mnoho aspektů sportu, včetně trad lezení, sportovní lezení a volné lezení -solo lezení. S vyzývající výstrojí a různými druhy klíčových kroků a pasáží,  každá z téměř 200 cest je vlastní dobrodružství.
Zvyš svojí úroveň, nauč se důležité dovednosti a řeš postupně těžší a těžší cesty.

Tato hra je velmi dynamická, a bude se i nadále vyvíjet do úplného uvolnění. Váš profil - postava může být uložena a nahrána do budoucích verzí, včetně virtuální soutěží lezení po skalách. Neexistují žádná omezení.

Předpokládané vydání zahrnují: nové postavy, větší stoupání, nové klíčové pasáže, nové projekty (získejte první přelez a pojmenujte novou cestu).

Oficiální stránky http://www.solojoeclimbing.com/
Tutorial video: http://www.youtube.com/watch?v=Wq8RUfgg … r_embedded

Ke stažení zde: http://www.solojoeclimbing.com/Joe/Downloads.aspx