26

Re: Přechytování stěny ZČU 8-9.2 - víkend !

A je tedy možnost tam přespat???

27

Martin K napsal:

A je tedy možnost tam přespat???

jj, samozřejmě....s tím se i počítá smile

28

Hlavně by to chtělo 8 zkušených stavěčů, já bych si chtěl taky zkusit postavit cestu, ale určitě jí nepostavím za půl hodiny.
Tak mě napadá, někdo kdo má kontakt na Honzu Drnce by mu mohl dát vědět...

29 Naposledy upravil: Verča (24.1.2014 17:58:40)

Ten je teď prý v Indii nebo kde

30

Ahoj já se s největší pravděpodobností také přidám. 8.2. je dost nejisté, ale přišel bych třeba toho 9. nebo možná i toho 8. později. Z jistotou, to budu vědět, ale až tak pondělí, úterý v tom týdnu, co to bude.

31

Ja osobně si myslim, že ty cesty takhle narychlo stavěný budou stát stejně za prd. Takže je časem přemontujem :-) Takže žádný nervy se stavěčema ;-)

Dneska jsem koupil další imbus. Mam ho teda nařezat do aku? Kdo to tu psal, že je sežene?

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

32

Vašek napsal:

Ja osobně si myslim, že ty cesty takhle narychlo stavěný budou stát stejně za prd. Takže je časem přemontujem :-) Takže žádný nervy se stavěčema ;-)

Dneska jsem koupil další imbus. Mam ho teda nařezat do aku? Kdo to tu psal, že je sežene?

Vašíku vydrž, kouknu v úterý doma, myslim, že bych dva mohl mít... Když pojedu autem, tak vezmu i aku navíc. Jinak mi víc nenapadá čím bych mohl ještě nějak přispět. Samozřejmě grigri, kýbl, batoh, možná pár hadrů, ale nejdřív musim zjistit, jaká je doma situace wink

33

Lezecké věci budou částečně k dispozici z kumbálu...

Vašku, všechny moje předchozí cesty byly stavěny na rychlo, tak posuď sám...
Já bych se toho fakt nebál...bude to sice makačka, ale bude stát za to...

34

Štěpáne ale ty se nepočítáš! big_smile Takovejch stavěčů jako ty tam budeme mít poskromnu...

Ten imbus vezmu sebou i s pilkou na železo a uvidí se smile

35

Dorazím

36

Vašek napsal:

Štěpáne ale ty se nepočítáš! big_smile Takovejch stavěčů jako ty tam budeme mít poskromnu...

Ten imbus vezmu sebou i s pilkou na železo a uvidí se smile

Neboj,,,, smile
Pokud jde o řezání, raději přines už nařezané, pilkou se to bez světáku nedá,...snad flexou....je to kalená ocel sad

37

Ahoj lidi. Konečně mohu potvrdit svou účast. Také mám slíbenou kameru a dostal jsem za úkol to celé natočit. Ať máme hezké vzpomínky.

"Lepší je být malý horolezec, než velká mrtvola!" Ronald Gorničevič

38

Ahoj, ohledně toho vybavení. Vlastnim pouze kyblík dvě karabiny a 5 presek..60mlano, sedák a boty. Vzhledem k tomu že jsem na koleji, nemam ani možnost přinýst kýbl, nebo nějakej jinej transportní vak na chyty... Aku vrtačku nevedu a ani imbusy tu nemám.
Jestli někdo něco máte dvakrát, tak se to určitě bude hodit... Díky. wink

pro vanek-matej : můžu přinýst další kameru...bude víc záběrů pro střih videa. wink

39

Robinson napsal:

pro vanek-matej : můžu přinýst další kameru...bude víc záběrů pro střih videa. wink

Klidně kameru přines. Pak mi data pošleš a mám kamarádku, která stříhá ráda. big_smile

40

Ahoj, nebudu v Plzni, ale jsem schopna poskytnout 10-20 kýblů (pokud mi je vrátíte vcelku) smile

41

OK..přinesu stativ, videohlavu a foťák...budu točit co mi řekneš...režiji nechavam na tobě.

vanek-matej napsal:
Robinson napsal:

Klidně kameru přines. Pak mi data pošleš a mám kamarádku, která stříhá ráda. big_smile

42

Robinson napsal:

OK..přinesu stativ, videohlavu a foťák...budu točit co mi řekneš...režiji nechavam na tobě.

vanek-matej napsal:
Robinson napsal:

Skvělý. Žádné zkuušenosti nemám, tak to asi podle toho bude vypadat big_smile každopádně mi jde o to natočit obecně celou stavbu. Ale domluvíme se až na místě :-)

43

Potom zrychlit záznam a dát hudbu z  grotesky a bude to super wink

"The worst day of climbing is better than the best day in office."

44

Matěji fakt si sežeň nějakej klacek na tu kamerku wink Nebo jí šoupni na helmu nebo tak něco...
Když jí budeš držet jen tak v ruce, tak to má většinou hroznej výsledek...

45

Chci ji připevnit na helmu, budu experimentovat a když seženu ten klacek není problém si s ním také vyhrát :-)

46

Souhlasim...stativ nutnej...přinesu i ten od Vaška...lepší než nic...Hodil by se skateboard, kancelářská židle na kolečkách...Cokoliv z čeho se dá udělat stabilizace a zároveň pojezd...

47

To záleží na tobě, jak můžeš svou kameru upevnit. Já mám malou outdoorovou Evolveo, což bude lepší pro použití přímo na steně. Už jen kvůli tomu, že obraz je celkem dobrý, ale zvuk velmi špatný.

48

Zvládnete se prosím nějak domluvit s Jirkou pokud jde o vrtačky, zázemí, podporu, plošinu jídlo atd.
Pokud by to byl problém, dejte mi prosím vědět.

Důležitý je velký počet lidí ( ještě zkuste oslovit smile), dostatek uříznutých imbusů do vrtačky a nějaké ty tašky/kýble na chyty,
který u sebe budete mít při stavění. O grigri také bude nouze smile

Dejte mi/sem případně vědět.

49

Valachovi jsem dával vědět, dneska se tam za nim mam stavět... Dam echo wink

Kolik má Valach Grigri v kumbálu? Na sundavání by mohl stačit i kýbl s prusíkem, ne? Nebo osma na splachovadlo big_smile

Pořád přemejšlim, jestli mam jeden imbus říznout na 2 nebo na 3 části... Nějaké doporučení?

50 Naposledy upravil: vojta (3.2.2014 09:53:59)

Tak ja tedy hlasim ze taky dorazim.
Beru grigri,lano,presky,akucku (imbus bit nemam), dal beru rucni imbus malej i velkej

to: Vasek rizni to na 3 kusy, dal to bude chtit alespon 8-12 kyblu+kartace budou se hodit i na myti sundanejch chytu
problem nebude se sundavanim to bude rychle, ale znova to cele ochytovat a na to se ti uz sakra hodi grigri (myslim ze Valach ma 2 max3. (muzem zkusit poprosit Ladu, Ludu a dalsi co si je obednavali pres Stepana)
Dal potrebujem Hadry na myti chytu a nejakou palchu na jejich suseni.
Lana by bylo idelani na kazdou linii jedno ktere v linii zustane - sundani chytu cestou dolu/nahoru ochytovani

Mozna uz se muzem dopredu rozdelit na skupiny sundavacu/stavecu a umejvacu/svacinaru (samo ze se to muze behem dne prostridat)

jestli me jeste neco napadne dodam to sem zdar