51

Re: Přechytování stěny ZČU 8-9.2 - víkend !

Pokud je krátký, tak na 2ks max.

Spíše to chce další lidi, bez nich to půjde velmi těžko...
Co Láďa, Luky, Loyd a mnoho dalších, co na lezení chodili a chodí ?

Vojto, díky za potvrzení smile

52

Čus,  imbus určitě  min na 3x , klasickej  imbus je dlouhej cca 100mm  takže když to rozřežeš na 30  je to idealni...    mimochodem  zkoušel sem do aku, vejde se   bez problémů.

Btw kolik mas tech imbusu?  mam taky naky narezat?

SMRT NEBO SLÁVA!

53

To S. : Stepane samozdrejme  delsi imbus  lepsi, ale  zase  je skoda je rezat jen na dvakrat, bude  velka spotreba imbusu:)

SMRT NEBO SLÁVA!

54

Ted u mne byl Václav. Domlouváme aby to šlo přes noc.
Snad se to zítra dovíme.
Mluvíme i o občerstvení.
To by mohlo být zaplacené z oddílu. Jen bude potřeba účtenka. Na výši
se domluvíme.

55

Tak teď mam doma dle Štěpánovo instrukcí dalších 7 imbusů smile Kolik myslíte, že jich mam nařezat na bity? Je nás napsáno 16, ale otázka je, kolik z nás si donese vlastní aku?

Matěji asi si nic neřež, nařežeme tyhle erární wink

Tak teď jsem to celý pročet a o aku tu psal jen Vojta, Štěpán, Kopí, Hosa a já... Tzn. jestli dobře počítam - 5x vrtačka tongue To je dost mizérie smile Takže jestli ještě někdo máte vrtačku, rychle pište, zejtra bych rád řezal imbusy! Popř. pište, jestli máte do vrtačky i ty bity na 8imbus... Štěpán psal o 2, jinak asi nikdo nemá, že?

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

56

Vrtačku bohužel nebudu moci přinést.. Takže to vidím na ruční montování atd..
Po osmičce imbusu se budu muset ještě podívat, nevím jestli ho vůbec mám..
Jestli jich tedy máte dost, určitě je nenechávejte doma..

Co se týče ve výšce, tak si myslím, že v pohodě můžu třeba vzít poklopenej profil a mít jen kýbl s prusíkem..
Na odmontování to bohatě stačí..

57

Jo a ještě mě tak napadá.. Vzhledem k tomu, že na tuhle akci je přihlášeno stále míň lidí než je potřeba, mám trochu obavy, že se to nestíhá.. A jestli jsem pochopil z Valachovo příspěvku, tak ještě ani není jisté, jestli se může makat přes noc..

Nevím kolik lidí teď chodí lézt na volný, ale co třeba už pomalu začít třeba ve čtvrtek? Odmontovat třeba jen poklopenej profil, nebo pár cest a ušetřit tak trochu času?? Čtvrteční lezení je dlouhý, tak by si určitě každý stihnul zalézt a zároveň třeba hoďku nebo jen půl hodiny něco udělat.. Co si o tom myslíte?

58

Lidí je pořád málo a v pondělí začíná semestr a cesty musí stát! Jirkovi jsem sliboval 2-3 cesty v každym profilu smile

Jestli se bude dát makat přes noc se dozvíme snad někdy zítra, ale snad jo... Jinak končíme v 22:00 a začínáme někdy brzo ráno (08:00?)...

V ten čtvrtek bysme pravda začít mohli wink Nebudeme mít ale klíče od kumbálu, tak nevim kam třeba schovat sundaný chyty...

59

Jj, ve čtrtek sundejte položenou, kolmou a pokud se povede i 3 profil zprava.
Jirka pak musí zajistit plošinu a prodlužku, jinak to nemá smysl...

Pokud jde o lidi, zkusme ještě někoho oslovit + lidi na volném lezení.
Vždyť nás je mraky, co si chtějí zalézt na nových cestách, tak kde z oddílu vázne smile ?
Vrtačky jsou obrovskou výhodou, doporučuji vzít, případně půjčit od známých...

60

Štěpáne sepiš nějakej mail a rozešleme to na maily z databáze oddílu wink

Kdo by sehnal vrtačku a neměl do ní bit velikosti 8, pište wink S Vojtou jsme to nějak dali dohromady a vypadá to, že řezat imbusy nakonec ani nebudeme...

61

Zdary, tak tedy nakonec dorazim. Aku nemam, grigri nemam  - jsem mormalne blbej bouldrista. Kazdopadne beru imbus a rum.

Anything less than immortality is a complete waste of time

62

Ahoj lezci, členové ZCU oddílu

během blížícího se víkendu ( 8.2 od 16h do večera dalšího dne) chystáme oddílovou akci související
s přechytováním celé lezecké stěny, sundání současných cest, pravidelnou údržbu a stavbu cest nových.

Nové cesty nahradí současné, téměř 3 roky staré, cesty a budou tak výzvou pro všechny z nás.
Budeme rádi, pokud nám přijdete pomoct a podpořit alespoň s demontáží cest nebo čištěním chytů.

Počet nově postavených cest, na které je velmi málo času, záleží na každém z Vás.

Pro více informací navštivte naše lezecké forum: http://lezkyne.cz/viewtopic.php?pid=4400#p4400

Díky za podporu
Štěpán

63

To jsi jen sepsal nebo i rozeslal? big_smile

Btw. ta poslední část odkaz (#p4400) zařídí to, že se ti vlákno odscrolluje až na ten konkrétní příspěvek... V tomto případě to není zrovna žádané wink

64

Beru dvě bateriovky, bohužel třetí je rozbitá a u těch dvou nevim jak dlouho vydrží baterky... Zatim mam dva bity do bateriovky, zítra zkusim zajistit další... Mam vzít z domova prodlužovák?čeho je ještě málo nebo není vůbec?

65

Vašek napsal:

To jsi jen sepsal nebo i rozeslal? big_smile

Btw. ta poslední část odkaz (#p4400) zařídí to, že se ti vlákno odscrolluje až na ten konkrétní příspěvek... V tomto případě to není zrovna žádané wink

Ahoj Vašku,

nechávám na Tobě, pouze jsem to sem vložil. Nemám kontakty na aktuální členy.
Btw. brýle jsem ukončil....

Díky

66

@Hosa: Prodlužky má na starost Valach, těch by mělo bejt dost. Dej vědět jak s těma bitama wink

@S: Rozeslal jsem to na všechny adresy z posledních Jirkovo hromadňáku smile Snad to pomůže...

Přemejšlel jsem jestli nevzít rádio nebo objednat masérku nebo tak něco smile Až nás to tam začne štvát big_smile
Jídlo už si vzala pod křídlo Háňa Štěpáne? Nebo to ještě někomu musíme dát na starost?

67

Čau,
po upozornění od Honzy jsem se sem konečně podíval. Zkusim se o víkendu aspoň na chvilku zastavit.

L.

68

Tak bity nakonec jenom dva do aku vrtačky plus tři imbusy do ruky. Co ty hadry mam se pokusit něco sehnat?

Vašek napsal:

@Hosa: Prodlužky má na starost Valach, těch by mělo bejt dost. Dej vědět jak s těma bitama wink

@S: Rozeslal jsem to na všechny adresy z posledních Jirkovo hromadňáku smile Snad to pomůže...

Přemejšlel jsem jestli nevzít rádio nebo objednat masérku nebo tak něco smile Až nás to tam začne štvát big_smile
Jídlo už si vzala pod křídlo Háňa Štěpáne? Nebo to ještě někomu musíme dát na starost?

69

Zdar vy dřeváci
Jak je vidět tak trávíte čas jen na lezkyni.
Mám pro vás dobrou zprávu. Spacáky s sebou a nástup je 8.2. v 16.00 na KTS
Máme povoleno přenocování. Pro silnější kusy - můžete spát zavěšeni na stěně
ostatní na žíněnkách kariho matku si nosit nemusíte.
Na tom co se pokusíme udělat se domluvíme až podle toho kolik nás bude.
Valach

70

Zdravím,
tak jsem sehnal další dvě vrtačky.. jednu tedy malou, nevím co vydrží, ale taky je to vrtačka.. wink
Co se týče čtvrtka, jdu před volným lezením na boulder a pak během volného přijdu jen odmontovávat. Budeme dva s Kryštofem Lachmanem.. Předpokládám, že se někdo další připojí a odmontujeme velkou část stěny už ve čtvrtek.
Když budou chyty sundaný, tak se v sobotu budou moct pořádně umejt a naházet je nahoru třeba až v neděli než uschnou..
Ve čtvrtek bych asi jen sundaval..

co se týče vrtaček, budou obě k dispozici i v sobotu (už bez Kryštofa bohužel), takže nevím jestli nakonec nebudeme muset řezat.. Kouknu se ještě doma, ale pochybuju, že něco najdu..

71

Doufám, že nás bude dost. Ale přesto se chci zeptat, kdo počítá se spánkem a kdo prací přes noc? Poslední dobou stejně nedokáži usnout, tak si raději zamakám.

"Lepší je být malý horolezec, než velká mrtvola!" Ronald Gorničevič

72

Tak já taky potvrzuju účast, ale mam jen sedák, lano (30), kyblík karabinu a jednu smyci a asi by se našli nějaký imbusy.
S tima bláznivinama, jako práce přes noc se prosim včas vyjádřete, ať vim jeslti si brát sebou věci na spaní nebo pojedu domů. Normální lidi totiž o víkendu v noci rádi spí ...

73

Věci na spaní určitě sebou :-) Kdo chce teda zůstat přes noc... Tělocvična je velká, kdo chce pracovat může, kdo nechce může spát ;-)

74

Vašku proto jsem se ptal, jestli tam někdo chce rachtat přes noc, tak jedu na noc domů.

75

Ondra napsal:

Vašku proto jsem se ptal, jestli tam někdo chce rachtat přes noc, tak jedu na noc domů.

Neboj, garantuju Ti, že i když se bude pracovat v noci, máme v šatnách kde spát smile
A tam hluk fakt nebude...