76

Re: Přechytování stěny ZČU 8-9.2 - víkend !

Co někdo další ? Jak to vypadá ?

77

My s Mirou dorazime, ale oba jsme nachcipany, takze na prespavani v telocvicne to nevidim

78

Ahoj, my asi taky dorazime treba na sobotu nebo jak bude potreba. Aku vrtacku nemame.

79 Naposledy upravil: vojta (5.2.2014 11:53:56)

Soupiska veci co uz jsem nysyslil a donasyslim do ctvrtka:
2x AKU s nabijeckama
3x 8mm imbus-bit
2x 6mm imbus-bit
3x nastavec na bity
2x 8mm imbus rovnou do vrtacky (kratkej)
1x uzamykatelnej sroubovak na bity

10xkybl stredni velikost

1x rozpetku s 5m snurou

+beru svoji koplet staveci sadu (lano,smyce,presky,grigri,imbusy)
navic vezmu 1xhrudni blokant na staveni, 1xkratke lano

myslim ze material bude, hodily by se jeste sikovne ruce

to Vasek: je dost prodluzek nebo mam jeste nejake shanet?

p.s.: v telocvicne nespim ... chlastam a stavim celou noc pak jdu spat domu smile

80

vojta napsal:

Soupiska veci co uz jsem nysyslil a donasyslim do ctvrtka:
2x AKU s nabijeckama
3x 8mm imbus-bit
2x 6mm imbus-bit
3x nastavec na bity
2x 8mm imbus rovnou do vrtacky (kratkej)
1x uzamykatelnej sroubovak na bity

10xkybl stredni velikost

1x rozpetku s 5m snurou

+beru svoji koplet staveci sadu (lano,smyce,presky,grigri,imbusy)
navic vezmu 1xhrudni blokant na staveni, 1xkratke lano

myslim ze material bude, hodily by se jeste sikovne ruce

to Vasek: je dost prodluzek nebo mam jeste nejake shanet?

p.s.: v telocvicne nespim ... chlastam a stavim celou noc pak jdu spat domu smile

To zní moc dobře smile  ja sem linej psat takze vemu co vemu  smile vcera sem si  vyfrezoval v  praci osmičku bit  do aku  a kdyz budu mit do soboty cas  skusim   udelat jeste nejaky:)  sou docela kvalitni oproti tem sitskejm co se kupujou big_smile

SMRT NEBO SLÁVA!

81

Tak já pořád váham, jestli ten jeden imbus nařezat nebo ne tongue Když tu všichni shání jeden bit za druhym...

Prodlužky řikal Jirka že sežene. Měl jednu 5ti díru a mluvil o dalších. Kdyžtak můžu vzít taky jednu, tak Vojto už další nesháněj wink

A vidim to na akci typu "alkohol vlastní" wink Bude to dlouhá noc...

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

82

Tak já nakonec beru jen jeden bit do vrtačky a golu.. Myslím, že nejlepší bude když se bude povolovat právě ručně. Pak až nastoupí aku vrtačka.. Myslím si, že jich máme nakonec docela dost, jen nevím kdo máte natolik profi, že to vydrží povolovat od začátku.. Proto tedy beru golu.. Ve čtvrtek předpokládám, že sundáme tři profily.. (poklopenej, kolmej a pak PřevisKolmáPřevis)
Jen nevím, kam to budeme dávat? Nějaká velká krabice nebo tak něco? Pak se to natlačí do toho kamrdlíku, ale chtělo by to nějakou bednu..

Vojta, Vašek, Hosa: předpokládám, že přinesete vrtačky i ve čtvrtek..

83

Vezmu vrtačku a co poberu dalšího a necham si to už tam... A asi teda vezmu plachtu a naházíme to všechno jen na plachtu a šup do camrlíku wink

Ta gola je tu podle mě stejně platná jako imbus, ale to ukážou až zkušenosti big_smile

Sundal bych ještě jeden profil víc vlevo pro Štěpána, aby mohl už v sobotu začít stavěním...

Uvidíme ve čtvrtek wink

84

Tam naběhnem a sundáme to vše big_smile

85

Sundejte vše ve čt, ať můžeme v so jen stavět smile
Pokud jde o bity a nařezání imbusů, věř mi...několik navíc se budou vždy hodit. Já mám na stavění vždy 1-2 + cca 2 klíče do ruky. Občas Ti nějaký upadne a tak... smile

86

JÍDLO!
Byl mi přidělen úkol - udělat sváču! Tudíž jsem vás chtěla poprosit, abyste si napsali nějaké vaše návrhy, co byste si dali. Guláš, řízky a podobné "svačiny" nedělám !!! Nějaké své nápady mám, takže pokud se mi ty vaše nebudou líbit, tak máte smůlu a budete prostě mít to, co udělám JÁ big_smile big_smile big_smile
Samozřejmě neváhejte napsat své nápady wink

87

Já jsem si myslel, že by bylo krásný mít tam párkovač (parní ohřívač s tim kolíkem na rohlík) a udělat z toho samoobsluhu smile Měl by někdo takovej párkovač?

Pak by bylo príma mít tam rychlovarnou konvici na ráno a každej vlastní plecháček a pytlík čaje. Ale to každý dle svého gusta wink

88

na parkovac se optam

SMRT NEBO SLÁVA!

89

tak na 90% parkovac budu mit

SMRT NEBO SLÁVA!

90

Zdravím, sice pozdě, ale přece se hlasim že dorazím a když tak pomůžu s omyvanim chytu a podavani veci a dalšími otrockymi pracemi. Michal D.

91

Anco, nepotrebujes s necim pomoct?

92

Ahoj, myslím že vícero vás tu řešilo jestli nařezat imbus nebo nenařezat. Po čtvrteční zkušenosti bych radil imbus nařezat. Imbusovej bit na magnet dost často zůstává v hlavě šroubu. Ve čtvrtek mi ten bit spadnul třikrát pod stěnu. Myslím že mnohem lepší řešení je upnout imbus přímo do vrtačky a ne skrz tu magnetickou redukci na bit.

93

Robine a proč jsi ho teda neupnul? Tys měl nějakou vrtačku, kam se nevejde?

Každopádně teď bych už bity neřešil... Chyty jsou převážně sundaný a nandavat se budou spíš ručně, než vrtačkou wink

94

No když upneš ten malej bit do vrtačky, tak ti vyčuhuje 5mm...myslíš že se s 5mm imbusem dostaneš do všech chytů? Některý maj šroub víc zapuštěnej...

Vašek napsal:

Robine a proč jsi ho teda neupnul? Tys měl nějakou vrtačku, kam se nevejde?

Každopádně teď bych už bity neřešil... Chyty jsou převážně sundaný a nandavat se budou spíš ručně, než vrtačkou wink

95

Tak aby se svačina nemusela vařit, mohlo by být sushi. Co říkáte? big_smile Když budu mít čas, přinesl bych taky něco na chuť. smile

"Lepší je být malý horolezec, než velká mrtvola!" Ronald Gorničevič

96

vanek-matej napsal:

Tak aby se svačina nemusela vařit, mohlo by být sushi. Co říkáte? big_smile Když budu mít čas, přinesl bych taky něco na chuť. smile

Cože, ty umíš sushi ? Maki, nigiri s lososem prostě miluju smile
Sním klidně vše smile a klidně kvůli tomu nebudu stavět....

97

Neumím sushi... to byl můj návrh na svačinu. big_smile Já bych to pojal možná pečením. big_smile

"Lepší je být malý horolezec, než velká mrtvola!" Ronald Gorničevič

98

Viděla bych to asi tak, že bych připravila jako první várku svačiny nějaké obložené housky. Poté, dle počtu zájemců o párky v rohlíku, by se dojeli koupit rohlíky a párky. K tomu udělám nějakou pomazánku(y). Ještě upeču buchtu (btw. kdyby chtěl někdo - Verčo? taky něco upéct, tak může - bylo by to super na snídani či případně na dodání energie při stavění ) smile A abychom nejedli jen pečivo a párky, tak připravím i nějakou zeleninu smile Vyhovuje?

99

k pivu se vic hodi gulas ale budiš big_smile verča něo upeče, ale nevim  jak si predstavujete pect pro tolik lidi...ja sam snim tak pekac a pul big_smile

SMRT NEBO SLÁVA!

100

a jn tak mimochodm proc  se neco proste nekoupi  co je snadnyho na pripravu kdyz sou na to priklepnuty penize?

SMRT NEBO SLÁVA!