1

Téma: Jak efektivně sledovat fórum

Fórum neni zas tak hloupý a umí hlásit nový příspěvky. Na to existujou hned 4 způsoby.

  1. RSS - Kdo nepoužívá RSS čtečku, asi nezačne smile Ale funguje to tak, že z fóra dostanete URL adresu, tu vyplníte do RSS RSS ikona čtečky (programy do mobilu, na plochu, do prohlížeče, ...) a tam se pak zobrazujou nový příspěvky hned. Je to praktický na sledování více serverů.

  2. Sledování celých fór - Po vstupu do určitého fóra je nahoře odkaz "Sledovat" (hned vedle "RSS zdroj"). Tim zajistíš, že ti budou chodit upozornění na nový témata.

  3. Sledování témat - Tlačítko "Sledovat téma" je zase nahoře, ale až v určitym tématu. Tim zajistíš, že ti budou chodit upozornění na novej příspěvek ve vláknu

  4. Sledování pouze témat, kam sám přispíváš - To zase zajistíš, že si zaškrtneš při vytváření tématu možnost "Sledovat příspěvky tohoto tématu", což pak má stejnej výsledek, jako předchozí možnost smile Prostě budeš sledovat celý téma... Defaultní zaškrtnutí tohohle tlačítka se dá nastavit v profilu.

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

2

Re: Jak efektivně sledovat fórum

A až teď jsem zjistil, že nikde není RSS zdroj na celý web. Takže kdyby někdo zkoušel použít RSS a nechtěl přidávat URL každého tématu zvlášť, tak pro celý web je to adresa:

http://lezkyne.cz/extern.php?action=feed&type=rss
There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]