1

Téma: Maturák

Čao, sháním nějakou lezkyni na maturák na kterej jsem byl poznaven. Kbyby jste kdokoliv věděl o nějaký slečně co je sama a nechce se 7.12.2012 nudit, tak ať se mi ozve...nebo pokud to zrovna nějaká taková čte. Všechno je zdarma. Podmínky mám jen dvě...předtím zajdem na stěnu a večer se ožerem.

2

Re: Maturák

Tak toho swena bych teda rád někdy viděl! big_smile Frajer...

Jen nevim, jestli nebudeš zklamanej, ale holky tu máme převážně z Plzně. Možná bys k tomu měl napsat ještě trošku víc wink big_smile

Abys marně nečekal na odpověď...

GL

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

3

Zklamanej? :-D jediný z čeho jsem zklamanej je to, že letošní letní lezecká sezóna trvala jen dva měsíce.
Co se týče toho maturáku, tak je to velmi jednoduchý...
Je 7.12.2013 v Plzni v Parkhotelu a je to maturák mé sestry, která mě sice pozvala, ale viděl jsem jí jen třikrát v životě. Sám jsem dlouho studoval v Plzni na felce tak mám k Plzni velký citový vztah, přestože bydlím o 100km jinde. Místo toho abych chodil do hospody a seznamoval se s lidma, tak jsem většinu času trávil studiem a lezením...to má za následek, že jsem se seznámil jen s jednou jedinou slečnou a s tou po dobu studií chodil...bohužel nelezla což si sebou přineslo budoucí problém, který je nyní vyřešen...HA toto je asi něco z čeho jsem zklamanej.
Nevim co k tomu napsat více...mám prostě jeden lístek navíc a nechci jít sám.
Čao

4

A proč nevezmeš někoho z Kokořínska, kde bydlíš? Chci říct, k čemu Ti bude lezkyně v Plzni, když jsi odtud 100km. Nějak mi to nedává smysl ... ;o)

Helča

5

Já bych to neviděl tak černě...
Pokud Swen leze, holek je tu spousty...:)
Co Helča, Anet, Lucca.... smile

6

Aneb Štěpán - the matchmaker! big_smile

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

7

Jó Štěpán je KING...řekl bych, že ten jedinej to pochopil.

8

polanskh napsal:

A proč nevezmeš někoho z Kokořínska, kde bydlíš? Chci říct, k čemu Ti bude lezkyně v Plzni, když jsi odtud 100km. Nějak mi to nedává smysl ... ;o)

Tak jako úplně ztracený to není.. Někdo se přece jenom tak trochu ozval.. wink

9

Uff...vzhledem k tomu, že to tady asi zdechne bez pozitivního ohlasu, tak to vzdávám. Zabušit na buldrovku ale pudu :-D
BTW: budu tam tak do sedmi, tak kdyby se přec jen někdo našel asi mě nepřehlídneš...

10

Hele Swene,

i když se nikdo nenajde, tak to neřeš...je to dost na rychlo a seznamku na rychlo stejně nemají ženský rády smile
Co se k nám někdy přidat - lezení, akce atd. ?

Vyjma toho, že se seznámíš s né úplně normální partou, možná potkáš i někoho, kdo se solo a leze....
Vždyť Vašek, Vojta, Hrášek i já jsme toho důkazem smile smile smile

11

Díky za nabídku k lezení...budu to tu sledovat a jak se objeví nějaká pro mě zajímavá destinace, tak bych se klidně připojil.

12

Tak jste holky zaváhaly big_smile

13

Dobře jste udělali...ožral jsem se jako prase a chrápal u řeky na totálního pankáče :-D

14

big_smile:D:D:D::DD::DD:

SMRT NEBO SLÁVA!