1

Téma: Stavba + Přestavba cest

Tak chyty už by touhle dobou mohly být na UNI a teď se musíme nějak domluvit, co s nima vůbec budeme dělat! big_smile

Vojto jak dopadla tvá komunikace s Valachem? Mně řikal, že by nejspíš svolal schůzi, kde bysme se domluvili, kdy stavět a jestli vůbec napřed stavět nebo napřed sundavat smile

Za mě návrh:
Pojďte postavit nový cesty (buď nějaký volný dopo/odpo nebo na volnym - takže vlastně kdykoliv se domluvíme a bude volná tělocvična) a potom  teprve řešit sundavání starejch chytů... To bych pak viděl jako několik akcí typu: sundam všechny modrý, umeju, necham schnout a zatim stavim všechny červený, který jsem myl včera smile

Trošku nešťastný by to bylo během volnýho, kde je poslední dobou pořád plno...

Výhody? Bude pořád na čem lézt, můžeme tam chodit ve dvojicích+ a bude to vždycky pohodová a klidná akce - žádná davovka smile
Nevýhody? Bude se to táhnout delší dobu, což mně osobně je šumák smile

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

2

Re: Stavba + Přestavba cest

Navrh č. 3987    -   Patek-sobota  totalni destrukce steny  a  nastrileni novejch cest  nebo teda   ze soboty na nedeli  pohoda klidek pařbička  prespalo by se v telocvicne pokud by to bylo mozny:)  myslim ze sem od nekoho takovej napad  slysel takze jen posilam dal

SMRT NEBO SLÁVA!

3

Prochy napsal:

Navrh č. 3987    -   Patek-sobota  totalni destrukce steny  a  nastrileni novejch cest  nebo teda   ze soboty na nedeli  pohoda klidek pařbička  prespalo by se v telocvicne pokud by to bylo mozny:)  myslim ze sem od nekoho takovej napad  slysel takze jen posilam dal

Souhlas smile

Až na to přespání, já budu montovat přes noc, aby se to stihlo...

4

Klucí já se rád zúčastním obojího, ale návrh Vaška mi přijde lepší. A hlavně nemyslim si, že by se to za víkend stihlo aby ty cesty za něco stály.

5

;-)  timpadem ja na to cas mit nebudu. kdyz by se obetoval jeden dvouden jdu do toho, jinak to urcite zmaknete bezeme

SMRT NEBO SLÁVA!

6

Souhlas s Kopim a S. pokud tedy bude pivo.

Anything less than immortality is a complete waste of time

7

Pokud to nebude v lednu, tak se moc ráda přidám ke Kopího návrhu a budu vám třeba otvírat piva big_smile:D

8

No tak proč ne smile Ale řikam vám, že tam pak ještě budeme chodit dolaďovat...

A mimo jiné se připravujem o možnost ty chyty umejt tongue

Jsem na vás teď zvědavej, jak vymyslíte společnej termín! big_smile Já to organizovat nebudu :* big_smile

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

9

http://lezkyne.cz/viewtopic.php?id=773

založil jsem nové vlákno, abych Vám nenarušoval diskusi smile

10

Ja bych taky byla spis pro Vaskuv navrh. Kazdopadne se zucastnim, at uz to dopadne jakkoli:)