1

Téma: Návhry a komentáře k novým cestám

Hned jako první přidávám první komentář na cestu strejdy Bombura (však on ví o čem je řeč). O tý modrý se ještě zamyslíš Vojto, viď? wink big_smile Konec je vážně dost neúměrnej začátku tý cesty...

V příloze je Vojtovo seznam cest, aby bylo hned jasný, čí to je vlastně vina smile

Přílohy příspěvku

stena SKOLA2014-1.xls 27.5 kB, 17 stažení od 2014-02-11 

Nemáte práva ke stažení příloh z tohoto tématu.
There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

2

Re: Návhry a komentáře k novým cestám

Jak to tak čtu, někdy se na ta vaše díla asi budu muset podívet... smile

3

Chybí tam pár cest, ale to doladíme smile
Zítra vše vylezeme....

4

Ahoj v profilu s levým jistítkem přidávám dva komentáře:
Lososová(béžová, růžová), která vede na přelomu dvou profilů - v horní části je potřeba sundat zbytečný stup v levém převisu
a společně s dalším jej umístit do pravé části jako stupy - nebyl imbus ani přístup do kumbálu

Levá zelená: nutno přidat nějaký stup-opět např. zbytečný v levém převislém profilu a umístit jej doprava jako nohu, která tam chybí + zvážit přidání chytu v dlouhém nátahu na konci cesty, aby si Vojta nestěžoval smile

Žlutá cesta je brutální na trénink oblých chytů, hnědá je v předposledním kroku lezitelná přes hranu - ale je to maso smile
Klasifikaci všech nechám na Vás.
Cesty s otazníkem nebo označené jako projekt jsem nevylezl...

5

Ahoj, včera jsem lezl svojí bílou cestu a nejsem s ní moc spokojenej.. Chci jí upravit v co nejbližší době..
Nevíte, jestli tam někde Valach nemá volnej kýbl? A byl by někdo ochotný mi během čtvrtečního lezení půjčit grigri?

6

Grigri ti můžu vzít... Ale to jí chceš úplně sundavat? Můžu ti taky půjčit pytlík od sedáku místo kýblu, ale chyty na celou cestu do něj nenarveš... Zkus jen přendat nějakej chyt, to bude dobrý wink

7

Pokud bude potřeba kýbl, můžu ho ve čtvrtek přinést.

"Lepší je být malý horolezec, než velká mrtvola!" Ronald Gorničevič

8

Ne, já jí chci jen upravit.. Je to moc lehký.. smile V neděli už nebyl čas a já to chtěl stihnout, tak jsem to odfláknul..
Myslím, že kýbl tedy není potřeba.. Ten pytel od sedáku mě vůbec nenapadl.. To bude určitě stačít.. takže díky.. smile

9

Kýbl tam má, pujčoval jsem si ho když jsem tam dostavoval cestu... Grigri tam myslim má taky, případně ti jí můžu pujčit i já.

10

Imbusy budou nově dostupné na vrátnici...

11

Zdravím,
všiml jsem si, že u lehčích cest, kde je někdy popsanej skoro už celej papírek, bychom mohli odhady uškubnout a konečně tam nechat finální verzi..
Btw: Ty dlouhý cancoury mě tam stejně zlobí, tak se jich chci zbavit..

Vím, že se do tohohle nikomu pořádně asi nebude chtít, ale mě ano, takže bych to i udělal.. Proto berte tenhle příspěvek jako dotaz, jestli jste taky pro... Postupně se budou doplňovat i další cesty..

12

Ha, aktivista! big_smile Tak teď to asi schytáš Martine big_smile

Už jsem nad tim taky uvažoval, ale nějak se mi do toho nechtělo tongue
Přemejšlel jsem jak to udělat a asi to bude probíhat jako pěkně vleklá akce smile Bylo by fajn ty štítky sundavat jen jednou, ale to můžeš udělat asi jen u svejch cest... Takže bych to viděl asi tak, že si prostě každej označí svoje cesty wink

Pak ještě teda detail - Věrka poskytla o moc lepší obaly, takže při přepisování šítku ještě budeme vyměňovat obaly smile Mam je zatim doma...

13

Já jsem nad názvama cest popřemýšlel, takže za mě můžem začít přeznačovat

14

No pozor... já ale budu opravdu aktivní.. big_smile
Nechci se montovat někomu do cesty, ale než abych běhal za někým po hale a řikal mu, vyplň to tam atd.. to to radši udělám sám..
Někteří lidi na volný nechodí tak často nebo mají jen omezenej čas.. (Robin, Ondra Š., Matěj Vaněk..)
To tam pak ty lejstra budou viset šíleně dlouho.. Takže bych se shodl na klasifikaci a normálně to tam za ty lidi napsal, frknul to tam a bude.. V pondělí na to není čas.. (možná na nějaký sepsání atd.. vedu si osobní tabulku mých odhadů doma)
Takže ve čtvrtek přines obaly od Věrky a bude.. big_smile

to jsem na nás zvědavej teda.. big_smile Ale vzhledem k počasí a přicházejícímu jaru (mám pocit, že jdem rovnou do léta) se na stěně bude objevovat míň a míň lidí.. takže je na místě něco dělat..

15

Tak snad nepřijde vzpoura big_smile

16

Já se vzdávám autorství smile
Upravte si cesty dle libosti, 2 se musí opravdu ještě doladit, zbytek je o síle smile

17

Štěpáne tu světle zelenou pod navijákem nevim jak upravit. Ten chybějící chyt prostě neni a dát tam klasickou zelenou by vypadalo špatně. Myslíš že by se tam nedal někde nějakej jen přesunout? To by chtělo poladit...

V pondělí beru štítky a děj se vůle boží big_smile

18

Ahoj,

mé cesty všechny upraveny - stupy, chyty atd., vyjma žluté, pískové,světle zelené a hnědé (projekt za 9+) i přelezeny...
Klasifikaci nechám na Vás, je to návrh...