1

Téma: Lezecká lana pro naše členy ?

Obržel jsem poměrně zajímavou nabídku na nová lezecká lana, průměr 9,1 - 9,8mm, různé délky a cenou:

30m - 1150 CZK
50m - 1850 CZK
60m - 2250 CZK

Co Vy na to, mělo by smysl do toho jít, pokud jde o větší nákup ?
Už žádná zbytková lana, ale pořádná kvalita
Realizace na konci sezóny....

Š.

2

Re: Lezecká lana pro naše členy ?

Já jsem si včera všimnul, že mi už čumí jádro z tý mojí Ocún 30m sad Tak budu určitě shánět... Ale doufal jsem, že bych 30m sehnal někde pod 1.000,- smile

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

3 Naposledy upravil: Martin K (24.5.2014 12:17:15)

No u ceny zbytkový metráže se dostaneš pod 1000 Kč.. Nevím pořádně, jak je to rozlišený, protože při poslední objednávce zbytkový metráže 30 m lana Beal, jsme obdrželi s Janinou zabalenou třicítku i s impregnací..

Nevidím proto důvod objednávat "nezbytkový" lano za vyšší cenu, když výsledek je stejnej.. (platí samozřejmě jen pro 30 m lano, ceny za 50m a 60m jsou super)

4

Ja mám docela zajem o 60 m   takže když se neukaze nic jinyho jsem pro smile

SMRT NEBO SLÁVA!

5

O tu šedesátku bych měl taky zájem

6

co je to za lana?

Anything less than immortality is a complete waste of time

7

Taky jsem zvědavý o jaká lana se jedná. Ale rád bych uvítal 60m kousek. :-)

"Lepší je být malý horolezec, než velká mrtvola!" Ronald Gorničevič

8

Ahoj,

lana to jsou špičková, více informací, než jsem sdělil nemohu napsat.

Základní otázkou je - jsou to špičková lana a za bezkonkurenční ceny.
Pokud se najde osoba, která to nabídne ostatním lezcům a proběhne to přes registrační formulář, stejně jako brýle,
zajistím dodání lan. Ale na oslovení lidí, propagaci a komunikaci již nemám čas.
Je to tedy na Vás, já si jedno, dvě lana klidně vezmu - podle fotek i recenzí je to pecka, žádný lanex smile
Tzn. domluvme se a spustme to. Opět by to chělo dát dohromady více ks, pod 100ks to nemá smysl dělat - stejně jako trika a další hromadné nákupy umožňující tyto ceny smile

9

Ahoj,
tak jestli se opět jedná o takové počty, bude to mnohem těžší než s tričkama.. Každej časem potřebuje nové lano, ale že bychom sehnali 100 zájemců i když si třeba KTS veme prvních 10, tomu sám nevěřím.. A kdyby ano, tak zase za hodně dlouhou dobu. Vždyť si to vem, jak dlouho trvalo všechno kolem triček.. Pro mě za mě, nemám s tím problém, ale bude to trvat šíleně dlouho. Jestli by vůbec akce takhle dlouho trvala.. Každopádně, pokud by se něco rozjíždělo, mohu být nápomocen, ale silně pochybuji o tom, že bychom to zvládli jen v rámci lezkyně. To by se muselo šířit mnohem dál než trika..

S. napsal:

Ahoj,

lana to jsou špičková, více informací, než jsem sdělil nemohu napsat.

Základní otázkou je - jsou to špičková lana a za bezkonkurenční ceny.
Pokud se najde osoba, která to nabídne ostatním lezcům a proběhne to přes registrační formulář, stejně jako brýle,
zajistím dodání lan. Ale na oslovení lidí, propagaci a komunikaci již nemám čas.
Je to tedy na Vás, já si jedno, dvě lana klidně vezmu - podle fotek i recenzí je to pecka, žádný lanex smile
Tzn. domluvme se a spustme to. Opět by to chělo dát dohromady více ks, pod 100ks to nemá smysl dělat - stejně jako trika a další hromadné nákupy umožňující tyto ceny smile

10

Souhlasím Martine,

na druhou stranu si vezmi jak se nabízela trika a jak bryle.
Trika byla nabízena pouze lokálně a nikoliv po celé čr. Nehledě na to, že trika byla pouze propagační materiál,
ktežto u lan je důvod koupě jasný a není úplně jednoduché jej sehnat za dobrou cenu, vyjma odřezků...

Jsem pozitivní v tom, že když se nabídne v širších kruzích, 100 lan bude pryč jedna dvě. Osobně bych dal target 200ks a uvidíme,
Pokud bude na lezkyni i ,,počítadlo,, lidi budou vědět, jak se to hýbe...

Ale nechci nikoho moc motivovat...je to jen možnost smile
Díky

11

No tak jestli se z toho má rozjet nabídka lan obdobná nabídce brýlí, tak tam jistý šance jsou. Tedy šance u lan delších než 30 metrů. Cenu, kterou jsi dostal nabídkou pro třicítky (nevím jestli je orientační nebo přesná) potopí zbytková metráž. U padesátek je to tak podobný s nabídkou od affektu a šedesátky jsou za tu cenu super... Víš nějaký bližší informace ohledně úprav lan? Jestli jsou to samotná lana nebo dodávaná v tašce s plachtou atd.. ?

Stejně bych se docela bál, že by to byl obchod na delší dobu (než se seženou lidi). Záleží taky hodně právě na impregnaci, vlastnosti lan atd..