1

Téma: Přesun na zimní čas

Posunulo se vám to všem v profilu automaticky? Profil -> Nastavení -> V současné době platí letní čas.

Protože co koukam do databáze, tak tam to většina má pořád na letním a pár lidí přepnuto na zimní... Tzn. půlka lidí vidí o hodinu posunutej čas big_smile Asi to nastavim hromadně v DB nějakym skriptem, než nutit všechny pro ruční změnu. Jen mě zaráží, že to neskočilo automaticky tongue

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

2

Re: Přesun na zimní čas

No asi to nebudu nijak zkoumat... Vypadá to, že automaticky se to nepřepíná, takže to v databázi změnim všem, fórum - jako systém - už je přepnutý a bude klid smile Jen ty starý příspěvky z letního času se taky přepočtou o hodinu, což je bohužel chyba fóra...

3

Tak jsem si opět všiml, že někteří uživatelé mají špatně nastavený hodiny! big_smile Problém je v tom, že zimní/letní čas si nastavuje každý sám ve svém profilu a zároveň se nastavuje v nastavení celého fóra. A samozřejmě se to nenastavuje automaticky big_smile

Zkusím na to napsat nějaký automat, ale asi to jen tak nebude, tak zatím prosím berte časy příspěvků s rezervou. Aspoň hodinovou! big_smile

4

To se mi zdá nějak divný... Jak se to ukládá v db a jak to pak používá fórum?? Imho by se to mělo řešit víceméně samo v rámci db a serveru...ne?

5

Právě že v DB je nastavení času uložený v tabulce s nastavením a ještě u každýho uživatele zvlášť.. Nevim na co mysleli, když to vymejšleli tongue Je to systém PunBB, tak třeba na to už maj vymyšlenej nějakej plugin. Ale pochybuju sad

Napíšu na to skript, kterej se bude nějak periodicky pouštět a kontrolovat nastavení globálně u všech...