1

Téma: magnézium

Ahoj,
jako správnýmu mlynáři mi došlo magnézium, a tak potřebuji nové, abych si svůj status udržel..
Chci se zeptat, jestli je na tom stejně a dalo by se objednat opět něco ve velkém nebo jestli se mám zařídit sám..

Díky..

2

Re: magnézium

Zdar maglajz nepotřebuju ,ale hodil by se mě asi tak kilometr tejpy big_smile takže  klidně do nejaky hromadny objednavky pujdu

SMRT NEBO SLÁVA!

3

Martine já mam doma pytlů že se v nich topim. Rád se 1-2 pytlů zbavim wink

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

4

a co takhle 2 - 3? Spíš tři.. smile

5

.. a z těch tří jeden pro mě? smile

6

Koukam na to a mam doma celkem 4... Dva bych si rád nechal, přeci jen tu hromadnou objednávku nečekam nijak brzo smile

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

7

martine  ja jich mám 6 tak jeden  klidne obetuju akdyz da vasek taky jeden nebo dva tak to nejak poskladame smile

SMRT NEBO SLÁVA!

8

super díky.. Vemu si určitě 2 od Vény, jestli prodá.. Matěji tebe přebytečnýho mága taky rád zbavím.. smile
Díky moc. smile

9

Ahoj,

mám jich doma asi 16ks, takže se klidně ozvi. Cena pořád stejná...

10

Š. taky by se mi jedno či dvě hodily smile Zbylo by na mě taky prosím?

11

Ahoj,
ozvěte se, zastavte, napište smile
Mohu kdykoliv předat...
S.

Ps: brzy se bude propouštět, kdyby měl někdo zájem.

12

Viděl bych to na někdy při cestě do jury smile

13

Zdravím,
obnovuji téma, protože zase jsem s mágem na dně.

Byl by tu někdo, kdo by byl pro objednání více pytlů mága, tejpy, tekutýho mága atd. stejně jako minulý rok od Ocúnu?

Pokud by bylo dost lidí, rád bych se pokusil vyjednat nějakou slevu a popřípadě se postarat o předání. Osobně bych sám bral nejméně 10 pytlů mága.

14

Doma mám cca 10 pytlů mága, co mohu někomu dát.
Samozřejmě, pokud se chcete pustit do objednávky, založte nové téma a dejte to dohromady.
Pak s tím nemám problém smile

Stále mám doma ještě Miury smile

15

Pokud se přihlásí dost lidí, tak bych klidně řešil objednávku... Proto bych nechal zatím toto vlákno. Když se někdo neozve, rád bych odkoupil od tebe Štěpáne... Jestli nabízíš 10 ks, tak bych klidně bral všechno. smile