1

Téma: Plechovka v rekonstrukci

Kdo dodnes neuvěřil, že tam Vojta místo patování "nártuje", tak ten už se o tom bohužel nikdy nepřesvědčí!

S politováním musíme oznámit, že všechny rozdělané projekty a výzvy na celé plechovce už zůstanou nedokončené. Jako omluvu přijměte přes 30 nových cest, které na vás všechny budou čekat již od 1.5.2015 smile

http://lezkyne.cz/upload/files/1481.jpg

There's no such thing as too much power. [Wolfgang Güllich]

2

Re: Plechovka v rekonstrukci

Paráda... smile

3

Kdekdo se mě ptá na novinky, tak dneska jsem nějaký získal :-) Zítra by se mělo malovat logo a pak to musí 7dní schnout. První cesty tedy očekávejte až příští týden ;-)

4

Logo uz tam dneska bylo, ale malej a velkej previs vypadal ochytovanej uz ve stredu...

5

Ted jsem jel kolem, previsy jsou ochytovany. Vi se, kdo to stavi?? Jen tak pro zajimavost...

6

Velkym převisem se začínalo, tak ten má teda asi náskok. Druhej byl malej. Ale celý se to otevře až po finálnim ochytování, což by mělo odpovídat těm dobám, co jsem zmiňoval výše smile

Cesty měl stavět Vilda Chejn, Olin Klapal. Nejspíš tam něco postaví i Martin Pelikán a jeho kumpáni, to už nevim smile A nebo to nakonec celý dopadlo úplně jinak a staví to někdo úplně jinej big_smile

7

Vcera jsme jeli kolem na kole, tak jsme to zkoukli zblizka. Dva typci staveli, rikali ze za tyden se na to muzem vrhnout:) Ale jinak cesty vypadaj super, zda se, ze je i docela dost novejch chytu, hlavne ve velkym previse - tam je to uplne krasne duhove barevny:)

8

Jupí! Už se těším... začíná sezóna beach a lezení... smile

kammie napsal:

Vcera jsme jeli kolem na kole, tak jsme to zkoukli zblizka. Dva typci staveli, rikali ze za tyden se na to muzem vrhnout:) Ale jinak cesty vypadaj super, zda se, ze je i docela dost novejch chytu, hlavne ve velkym previse - tam je to uplne krasne duhove barevny:)

9

Takže už to je přístupné nebo ne? Měl jsem v plánu že bych si tam dnes zalezl, každopádně se tam podívám.

10

Tak zatím jsou ochytované dvě stěny a zákaz vstupu.

11

Včera slavnostně zmizela páska "zákaz vstupu" a dnes již volně dostupné pro všechny! Tři dny se radujte :-)

Obtížnosti ještě nejsou stanovené, tak klidně pište vaše odhady sem - klucí to dávaj nějak dohromady...

Hodně pozor na horní trubku, která ještě barví lano jako prase! Doporučuje se slanit a opatrně stáhnout...

Jinak stavěči nakonec byli Martin Pelikán, Azbest a Michal Kalvas (znáte z Lokotky). Vilda s Olinem nakonec nemohli kvůli změnám v časovém harmonogramu.

Snad přibudou ještě nějaký těžký cesty, zatim je to tam spíš takový tréninkový... Tak se nelekněte :-)

12

Trikrat hura! smile Pokud se tam nekdo hned chystate, nechcete to nafotit? My se tam tenhle tyden asi nedostanem, ale zajmalo by me, jak to dopadlo smile

13

Jo ještě mě napadá, že bych měl upozornit tyhle naše horlivce, že teď těch pár dní to dokáže obarvit i lezky smile Neni asi úplně dobrý mít hranu lezečky od modrý barvy, tak se tam úplně moc nežeňte big_smile

Věrko ty tam vylezeš krom 3 cest všechno za 72 hodin smile To by byla dobrá sázka... big_smile

14

Vašek napsal:

Jo ještě mě napadá, že bych měl upozornit tyhle naše horlivce, že teď těch pár dní to dokáže obarvit i lezky smile Neni asi úplně dobrý mít hranu lezečky od modrý barvy, tak se tam úplně moc nežeňte big_smile

Věrko ty tam vylezeš krom 3 cest všechno za 72 hodin smile To by byla dobrá sázka... big_smile

Jsou tam nejake cesty nad 8?

Anything less than immortality is a complete waste of time

15

Možný dvě? Ještě nejsou všechny postavený a žádná neni ohodnocená, tak těžko říct...

16

Vašek napsal:

Možný dvě? Ještě nejsou všechny postavený a žádná neni ohodnocená, tak těžko říct...

Snad se tedy jeste neco k treninku objevi. Zelena listovacka a zelenocervena byly super.

17

Jestli se k tomu dostanu tak snad do konce týdne testnu, vyfotím a pošlu pokud nebude někdo rychlejší smile

18

Vasku nejake info jestli je plechoffka uz komplet ochytovana?  Dnes jsme byli, a krom toho ze mam z jednoho spusteni pres tyc uplne modre lano,  skutecne chybi tezke cesty.  Cerna pekna, ale kdyby se vam podarilo postavit jeste par tezsich bylo by to jeste lepsi.

19

Zase máš teď výhodu s modrým lanem... Můžeš teď jezdit přes tyč pořád. big_smile Já zatím vždy slaňoval... Lezli jste ve velkym ty cesty vlevo?

Hrashka napsal:

Vasku nejake info jestli je plechoffka uz komplet ochytovana?  Dnes jsme byli, a krom toho ze mam z jednoho spusteni pres tyc uplne modre lano,  skutecne chybi tezke cesty.  Cerna pekna, ale kdyby se vam podarilo postavit jeste par tezsich bylo by to jeste lepsi.

20

slanovat je rozumny.  Bohuzel jsem zapomnel na varovani od Vaska sad

vylezli jsme cesty vpravo a uprostred.