101

Re: Lezecká trička s logem lezkyne.cz

Taky bych věděl jak jedno/dvě trika využít wink reklamy není nikdy dost, že....:D

102

Ahoj, trochu bych oživila tričkové vlákno:) Neuzrál už čas na novou várku? Adler má teď v nabídce pěkné věci, třeba i funkční trička, vypadají dobře. A klasicky tílka pro holky.

103

lantash napsal:

Ahoj, trochu bych oživila tričkové vlákno:) Neuzrál už čas na novou várku? Adler má teď v nabídce pěkné věci, třeba i funkční trička, vypadají dobře. A klasicky tílka pro holky.

Jo a klidně se nabízím, že třeba co se týče objednávek od lidí tak to zpracuji, nebo prostě že se nějak zapojím do procesu:)

104

Ješte jedna informace, koukali jsme se na to s kammie a pokud bychom to zařizovali sami bez nějakých předchozích šablon a případných kontaktů ve firmách:), tak by to vyšlo asi kolem 250Kč za triko, při objednávce 50ks potisku.

V ceně je započítáno:
- tisk z obou stran trika do velikosti motivů A3 ve dvou barvách sítotiskem - asi 130kč/ks
- cena trika bez množstevní slevy - asi 120kč - cena různá za různé druhy trik, velikostí, takže +-20kč, spíš asi je vše levnější než 120kč

Potisknout by šlo cokoliv kam se potisk vejde a co má v nabídce adler, případně i někteří další výrobci (triko, tílko, mikina, taška....)

Samozřejmě ta cena je úplně jinde než v první várce, šlo mi jen o kalkulaci toho, co je veřejná nabídka trhu pro člověka co s tím nemá zkušenosti a přesto by to chtěl zkusit realizovat.

105

Tady někdo nahání počet příspěvků smile
Cena není špatná, tehdy to bylo i podílem ceny za logo od grafika o 80czk méně... Pořád ale slušná cena.
Hlavní potíž vidím v tom najít zájemce - tzn. uni, lezec, Plzeň atd. Za sebe a možná i část okolí máme vyrobeno do zásoby...
Určitě bych se ale zamýšlel na sportovním trikem, pokud hodíš odkazy a foto. Sportovní myslím z jiného materiálu než 100% bavlna - strech, funkční triko, atd.
50ks je slušná výzva smile

106 Naposledy upravil: lantash (4.3.2016 12:29:04)

sportovní nabídka od adlera: https://www.adler.info/CZ/cs/eshop//sport_sport/

...no a uvidíme jestli bude nějaká odezva, 50ks je dost, na druhou stranu když to nebude omezené jen na jeden druh triček, tak možná bude větší zájem...

Pokud bude nějaká větší odezva tak zkusím zjistit podrobnosti ohledně potisku a rozjedu objednávkový formulář. Jen teda se musí počítat s tím, že nejspíš potisk bude v jedné velikosti (pokud na to dělají nějakou šablonu) a asi spíš menší aby se vešel na tílka, takže pak na tričku XXL bude poměrově menší:)

107

Za mě je to hezká cena :-) od toho Adlera se mi to zamlouvá. Tílka a trička pecka. myslíte, že 50ks bude problém dát dohromady? Osobně bych bral 3ks...

108

Já za sebe tipuju tak minimálně 4 kusy, možná i víc. Maj tam fakt pěkný věci smile

109

a nemáte oficiální ceník? Pokud hodíte do placu, možná by se dalo ještě něco přiobjednat. Mikiny mají také pěkné smile

110

Ceny jsou třeba tady https://online-textil.cz/

111

Na začátku příštího školního roku budu řešit velkou objednávku triček s jiným logem, ale také od Adlera jen potisk bude jiný... Napadlo mě, že bych mohl minimálně spojit objednávku triček do jedné velké. Třeba by šla vyjednat cena... Podle mě to stojí za uvážení...

112

Z trik jsem nakonec nic nevybral, ale sdílím zajímavý podnět na podobnou akci.
Není cesty, kdy bych nehledal odolnou sportovní tašku, kam nahážu věci na víkend, můžu jí kamkoliv hodit a je skladná (což se hodí při tetrisu do auta, kdy si někteří berou krosny jak do Himalájí smile ).

Co iniciovat nákup tašek cca do 200-300 czk v tomto duchu s nápisem/bez lezkyne?
http://www.bezvasport.sk/produkt/taska- … 502711802/
Případně standardní lezecký batoh na lano....

Osobně bych 2-3 kousky odebral, když se někdo přidá, budu jedině rád. Ale možná to je nad rámec tohoto téma smile

113

Martin K napsal:

Na začátku příštího školního roku budu řešit velkou objednávku triček s jiným logem, ale také od Adlera jen potisk bude jiný... Napadlo mě, že bych mohl minimálně spojit objednávku triček do jedné velké. Třeba by šla vyjednat cena... Podle mě to stojí za uvážení...

Tam kde jsem koukala na nabídku, mají už rovnou v ceníku cenu podle množství objednaných kusů. Takže určitě čím víc objednáš, tím menší cena. Pochopila jsem ale, že se to vztahuje vždy na stejný výrobek, někde to vypadalo že i pouze na stejnou velikost. Takže podle odezvy tady na lezkyni to tobě ve zlevnění určitě nepomůže, leda by se zlevnilo triko někomu tady z lezkyně díky tvé velké objednávce:) Jako určitě by to šlo, ale vzhledem k tomu že odezva je víceméně nulová, tak to moc nevidím na objednávku potisku.

114

S. napsal:

Z trik jsem nakonec nic nevybral, ale sdílím zajímavý podnět na podobnou akci.
Není cesty, kdy bych nehledal odolnou sportovní tašku, kam nahážu věci na víkend, můžu jí kamkoliv hodit a je skladná (což se hodí při tetrisu do auta, kdy si někteří berou krosny jak do Himalájí smile ).

Co iniciovat nákup tašek cca do 200-300 czk v tomto duchu s nápisem/bez lezkyne?
http://www.bezvasport.sk/produkt/taska- … 502711802/
Případně standardní lezecký batoh na lano....

Osobně bych 2-3 kousky odebral, když se někdo přidá, budu jedině rád. Ale možná to je nad rámec tohoto téma smile

Pokud by byla za cenu 200-300 a v lepší kvalitě než se dá za cenu 200-300 běžně koupit, tak bych taky jednu brala:)

115

No tak já zkusím objevit tašku, případně pošlete tip a můžeme založit nové téma.
Při hledání se nekoukejte na cenu, to je relativní....:) Pokud se najde více zájemců, pak má smysl iniciovat.
Pod 20ks tomu nemá smysl věnovat energii smile