26

Re: hromadna objednavka lezeckeho materialu

Čau, jak to vypadá s doručením objednávky?

27

Vše objednáno, vyjma pár věcí připraveno k odeslání.
Čekáme proto až bude vše komplet ať to nejde na 2x. Pokud vím tak do 14 dnů máme doma vybavení na tuto sezónu smile

28

Honzo, Martine (Vojto)

domluvte se prosím jak budete řešit distribuci..předání věcí v pátek.
Druhý den to balím a odlétám na cca 14 dnů pryč, nemohu proto pomoci a vy toho máte nejvíc smile
Jsem případně na tel...

Díky

29

Ahoj, osobně to nedávám a ani nechci vzhledem k tomu že jsem to dělal loni a jezdil jsem s tím po celé Plzni a vzalo mi to tunu času... Nevím jak jste se domluvili, ale myslel jsem, že to pod křídla bere Vojta, vzhledem k tomu že založil vlákno. smile
Navrhoval bych uskladnění někde na Uni a ať si každý přijde. Je mi to ale jedno...

Štěpáne s tebou se stejnak potkám v pátek kvůli spacákům co potřebuješ na dovolenou, tak si svou část převezmu tam...

30

Jestli je to tento pátek 26.5. jsme od rána 7:30 na borech do 12:30 pak odjíždím do Čižic a  budu až tak kolem 18:00 zase v Plzni. Svoje si tedy v těchto časech mohu vyzvednout kdykoliv a kdekoliv, kam budeš chtít abych přijel :-) Jak prachy vůbec? Chceš to na dřevo nebo poslat přes účet? :-)

Pokud jde o zbytek věcí. Asi by si to lidi měli vyzvednout ne? :-) pokud někdo nebude moc klidně mu to vezmu jestli se to nikde neuskladní, ale jak psal Martin rozvážet jim to nebudu big_smile big_smile

31

Na obranu Vojty je potřeba dodat, že inicioval pouze kvůli starším modelům lezek a nic si sám vlastně neobjednal.
Totožné platí i pro objednávajícího a je potřeba se prostě kousnout a nebo se na to příště vyprdnout a jít do krámu smile

Jinak vše domluveno, už se těším na triko a nové kalhoty smile

32

pokud ty věci už jsou, mohu si zítra pro ně dojet kamkoli v Plzni a zaplatit na dřevo.
Ev. mi někdo zavolejte  Jirka 725 959 550

33

Zdar, když zbyly ty sešitý smyce 120 cm, prodáte mi jednu?
Nebo jste to vrátili?
Díky.

34

Smyce mám, na prodej je až 6 kusů. Není problém se domluvit. wink

35

Cena? Poslal bys?

36

Cena 178 Kč kus. Hele jestli jsi v Plzni není problém to kamkoliv dopravit a předat. Kdyžtak pošli mobil, zavolám ti a domluvíme se. Pro jistotu moje číslo 606624822