1

Téma: Jarní Francie

Ahoj ve spolek,
jel bych na jaře lézt do FR. Oblast podle počasí. Rád bych do Tarn a Jonte. Už jsem tam nějakej čas nebyl.
Spolulezce mít budu, ale asi nenaplním auto. Jel by někdo? Když se trochu zmáčkneme tak se dá i v 5ti, ale je to cca 12h.
Spaní standardně v kempíku smile teplá sprcha, židličky, vínečko, ideálně společný vaření, atd.
MaviD

2

Re: Jarní Francie

Ahoj MaviD,

nebude tam náhodou ještě zima? Dříve než v květnu bych tam asi nejel, ale FR bych dal. Vytrvalost sice na nule, ale na to je ještě čas. Naposledy jsem tam mrznul, takže za mě určitě ne dříve, to raději letecky Kanáry nebo Mallorca.
Na přelomu června už by to mohlo být i na Ceuse smile

3

Ahoj,
s teplotou je to různý. Zažili jsme rok kdy nám v noci sněžilo smile ale taky jsme zažili rok kdy bylo 30°C ve stínu a první den jsme se stihli spálit. Jaro je na jižní FR ideální, v létě tam člověk chcípne vedrem. A do některejch oblastí se třeba ani nemůže kvůli nebezpečí požáru. Tarn (krátký) a Jonte (dlouhý 3-4 délky) je trošku v kopcích takže fakt záleží na aktuálním počasí. Když by mělo někde pršet tak se dá jet jinam.
Co nějakej trenink na LOKO?
ČauMaviD

4

Jj, já tam zažil ten sníh smile Loko nedávám, utrhnu se max. na desku nebo Kobru
Zkus ale ostatní, uvidíš...

5

Na Kobře se teďka něco kope. Co plechovka, ale tvoje neforma je pořád lepší než moje jakštakš forma smile Nějak neni tolik času jako dřív na trénink a lezení samotný.
Kdo je za S.? Měl jsem jeden tip ale oslava 20tin ho spláchla do záchodu.
Tady David Martinů

6

Jak ten plán francie? Kolik Vás je?
Něco se rýsuje na první týdnu v květnu, kdy jsou svátky....

Něco plánujeme, jen ještě není potvrzeno. Jirka Sedláček by se přidal....

7

Ahoj,
je to děs, běs a hrůza. I spolulezec začíná tvrdit že týden (respektive 11 dní) nedává. Všichni se vymlouvají na práci, nebo na rodinu (né že bych taky neměl malý padouchy).
Jestli se to nezlepší tak to zkončí dvouma prodlouženejma víkendama. Jeden určitě Ostrov, Tisá atd. a druhej nevim.
MaviD
603 18 85 97

8

Davide, chodíš na Uni? Nebo znáš odsud někoho?
Vzhledem k tomu, že mám už 2 týdny zlomenou ruku asi bych si Francii moc neužil, ale do Jury pojedeme určitě.
Nechceš se přidat?

9

Ahoj,
na UNI už nechodím. Nějakej čas jsem byl na pajdě na těláku. Teď z řad studentů verbuju brigádníky, nevíš o někom? Různý pomocný práce, trocha eletriky a trocha rizikového kácení. Cca 1500,-Kč za den.
V Juře jsem dlouho nebyl, vůbec se tam nevyznam, přidám se rád? Kolik jede lidu, spaní atd?

10

Pokud Vím tak Pelda do dvojce a my jsme 3, Honza s otazníkem...
Na víkend teď pojede mraky lidí, ale chceme prodloužit...

S nabídkou práce se obrať do jiného vlákna, tady to nikdo neuvidí....
Měl bych možnosti, ale to je na zavolání si...

11

Ahoj,
výkend bohužel padá. Jsem nějakej marodnej. Tak snad příští výkend.