1

Téma: MHFF 2018

Ahoj,
jedem s drahou polovičkou na festík a zatím máme 2-3 místa v autě volná. Odjezd je plánován ve Čt dopoledne, jen co udáme děti smile
ČauMaviD
603 18 85 97

2

Re: MHFF 2018

Ahoj Davide,

já určitě nepojedu, ale rád si nechám z místa něco doporučit a koupit.
Naposledy už všichni všechno utratili, že mi nic nepřivezli smile smile

Takže pokud bude nějaké lano, možná bych vzal...

3

Chci tam jet, nevím jestli budu mít k dispozici auto. jakmile to budu vědět, napsal bych jestli by bylo možné se za úplatu svést :-)

4

Auto bych případně zajistil smile

5

PRO S.
určitě ti dam vědět co mají zajímavého, jen koukám do mobilu a nemám na tebe telefon smile

PRO JAN.RAIS
jj dej vedet, určitě se vejdeš. Nerad bych dráždil S. fotkou auta smile Mi to pojmem jako odpočinkovou dovolenou. Lezení vezu jen aby se neřeklo, zamlouval jsem si permici, vyplatí se.

MaviD

6

Fotkou auta? No pošli...jako inspiraci...
Tel posílám přes PM

7

Ahoj, děkuji z zprávu, omlouvám se, že píšu až teď :-) Musím to probrat s tou mojí, bude pravděpodobně v práci, tak bych ji nechal auto, samotnému by se mi to autem asi nevyplatilo. Takže batoh a stan by to měli jistit. S lezením jsem uvažoval stejně třeba tak na nějaké odpolko :-) Nu každopádně jak to dám dohromady ihned se ti ozvu. :-)

Honza R.

8

Jestli je v práci v týdnu a víkend ma volnej tak ať dorazí vlakem, nebo se můžu poptat jestli někdo nepojede v Pá odpoledne.
Musim udělat nějakou lepší fotku auta, zatim tohle smile Takhle s prckama se 4 vejdem, dospěláci tak 3.

Přílohy příspěvku

IMGP2613a.jpg 388.69 kB, soubor ještě nebyl stažen. 

Nemáte práva ke stažení příloh z tohoto tématu.